فرماندار شهرستان بهارستان:

استیضاح شهردار شهرگلستان در شرایط فعلی کار درستی نمی باشد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: اعضای شورای اسلامی شهرگلستان بابد نظر مردم را در استیضاح شهردار در نظر بگیرند و بدانند که درحال حاضر انجام این کار درست نمی باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با موضوع طرح سئوال اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار شهرگلستان، عنوان داشت: بدون تردید طرح سئوال یا استیضاح علیرضا عرب شهردار گلستان به هیچ عنوان در جهت منافع شهروندان نمی باشد.

وی در ادامه باتاکید بر رسالت شورای اسلامی شهر و وظایف اعضای این شورا، تبیین کرد: اعضای شورای اسلامی شهر وکیل مردم می باشند و باید مطالبات و نظر شهروندان را در انجام کارهای مختلف به ویژه  استیضاح و طرح سئوال از شهردار دنبال نمایند، چراکه اعضای شورای اسلامی سهر در حقیقت نمایندگان مردم می باشند.

سلیمان‌پور با اشاره به رضایت شهروندان گلستانی از عملکرد شهردار این شهر، اظهار داشت: افکار عمومی شهروندان شهرگلستان بر طبق فعالیت‌های شهرداری در طول یک سال گذشته بسیار مثبت می باشد و مردم شاهد روند رو به رشد پروژه‌های عمرانی در سطح شهر می باشند.

وی همچنین در خصوص نظر شخصی خود پیرامون شرایط فعلی شهرگلستان، تصریح کرد: نظر بنده به عنوان یک کارشناس و فرماندار شهرستان بهارستان این است که طرح سئوال و استیضاح شهردار گلستان در شرایط فعلی قطعاً کاری در راستای منافع شهر و مردم نبوده و اساس حب و بغض و مسائل دیگری است.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت نظر شهروندان در تعیین آینده شهرگلستان، خاطرنشان کرد: از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان می خواهم تا به نظر مردم این شهر احترام گذاشته و اجازه بدهند شهر در مسیر پیشرفت و توسعه فعلی خود حرکت نماید، چراکه این امر به نفع همگان است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.