امام جمعه بخش گلستان:

استقلال و عزت ایرانیان امروز در جهان زبان زد است/ ایجاد جبهه مقاومت از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی می باشد

امام جمعه بخش گلستان گفت: به واسطه انقلاب اسلامی امروز استقلال و عزت ملت ایران در سطح جهان زبان زد می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی، گفت: مردم ایران به رهبری امام بت شکن انقلابی را ایجاد کردند که رعشه و ترس بر اندام مستکبرین جهان انداخته است و امید و نشاط را در دل مستضعفان جهان ایجاد نمود..

وی در ادامه باتاکید بر احیای اسلام ناب محمدی در انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: انقلاب اسلامی با اهداف کاملاً اسلامی نظیر شعار الله اکبرو لااله‌الاالله ایجاد شده است و امروز به چهل سالگی خود رسید است و امروز باید از این بابت شکرگذار بود.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور به ثمرات و دستاوردهای متعدد انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و عنوان داشت: استقلال، آزادی، مردم سالاری، دفاع از مظلومان عالم، برپایی حکومت اسلامی و شکل گیری جبهه مقاومت در خاورمیانه تنها بخشی از برکات انقلاب می باشد.

وی همچنین در رابطه با دیگر دستاوردها و برکت‌های انقلاب، تبیین کرد: پیشرفت و توسعه در حوزه‌های مختلف، رشد آمار باسوادی و ریشه کن شدن بی‌سوادی، پیشرفت‌های چشمگیر در حوزه برق‌رسانی،، گازرسانی، سدسازی، هسته‌ای و… همگی از برکات انقلاب و اسلام می باشد که عزت و استقلال ایرانیان را زبان زد. کرده است.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به وجود برخی مشکلات، افزود: در حووزه فرهنگ، حجاب و اقتصاد مشکلاتی وجود دارد که ریشه برخی از آن‌ها خارجی و برخی دیگر داخل می باشد و نتیجه کم کاری، عمد اعتماد به جوانان و چشم داشتن به عوامل خارجی است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.