استقرار اورژانس اجتماعی در سکونت‌گاه‌های غیررسمی کشور

رئیس جدید سازمان بهزیستی کشور گفت: اورژانس اجتماعی را تقویت خواهیم کرد و با اولویت‌بندی نسبت به استقرار آنها در سکونت‌گاه‌های غیر رسمی کشور اقدام می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، وحید قبادی دانا در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان بهزیستی کشور که با حضور وزیر رفاه، شهردار تهران و بسیاری از نمایندگان مجلس برگزار شد، گفت: اجرای کامل قانون جامع حمایت از حقوق معلولان اگر به درستی اجرا شود مطالبه‌گری حقوق معلولان را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: باید فعالیت‌های اجتماع محور را تقویت کنیم، اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی بهزیستی باید بیش از اکنون جلب شود و مهمترین مسئله‌ای که وزیر رفاه مرا مکلف کرده بحث شفافیت و هزینه‌کردها است.

رئیس جدید سازمان بهزیستی کشور گفت: از طرفی مؤسسات مردم‌نهاد نیز باید تقویت شوند و از موازی‌کاری بپرهیزیم، پرچم بهزیستی سفید است و دست همکاری را به سمت سایر سازمان‌ها برای همکاری دراز می‌کنیم.

وی بر کاهش تصدی‌گری‌ها تأکید کرد و گفت: بهزیستی باید بیشتر نقش سیاست‌گذاری داشته باشد و اورژانس اجتماعی را همچنان با قدرت توسعه می‌دهیم و اولویت‌گذاری می‌کنیم تا در سکونت‌گاه‌های غیر رسمی نیز مستقر شود.

قبادی دانا با اشاره به بهره‌مندی از استارتاپ‌ها گفت: جبران خدمات شاغلان در بهزیستی و حمایت حداکثری از معتادانی که اقدام به ترک کرده‌اند از دیگر برنامه‌های جدی بهزیستی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.