عدول از خط اعتدال

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: آقای روحانی شعار اعتدال ، عقلانیت و تدبیر سردادند لذا انتظار می رود از افراد انقلابی و دلسوز به عنوان یکی از شاخصه های اعتدال در دولت یازدهم آن هم بدون جناح بندی سیاسی خاصی استفاده شود . به گزارش بهارستانه،سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط […]

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: آقای روحانی شعار اعتدال ، عقلانیت و تدبیر سردادند لذا انتظار می رود از افراد انقلابی و دلسوز به عنوان یکی از شاخصه های اعتدال در دولت یازدهم آن هم بدون جناح بندی سیاسی خاصی استفاده شود .

به گزارش بهارستانه،سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در پاسخ به سوالی در خصوص حجم زیاد عزل و نصب های دولت تدبیر و امید اظهار داشت: آقای روحانی شعار اعتدال ، عقلانیت و تدبیر سردادند لذا انتظار می رود از افراد انقلابی و دلسوز به عنوان یکی از شاخصه های اعتدال در دولت یازدهم آن هم بدون جناح بندی سیاسی خاصی استفاده شود.

وی گفت: باید از کسانی استفاده شود که محکمات نظام را قبول داشته باشند ،منویات رهبری را پیاده کنند و به گفتمان انقلاب اسلامی اعتقاد راسخ داشته باشند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام ورهبری ادامه داد: اگر نمایندگان مجلس که نمایندگان مردم هم هستند توصیه و پیشنهاد بکنند که برخی افراد در دولت پست نگیرند و در مقابل نیز دولت جای همکاری ، به آن ها بی اعتنایی کند و به روش خودادامه دهد منطقی است که شعار اعتدال و عقلانیت و تدبیر مخدوش شود.

همچنین وی اضافه کرد: توصیه فعالین سیاسی از جمله جبهه پیروان خط امام ورهبری و دیگر اصولگرایان به دولت مردان این است که به شعارها و وعده هایی که در زمان گرفتن رای اعتماد داده اند تا آخر دوره مسئولیتشان عمل کنند واز افراد شایسته که در خط اعتدال واقعی هستند،استفاده کنند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در پاسخ به سوالی در خصوص گرفتن پست های کلیدی افراد فعال در فتنه ۸۸  اظهار داشت : این گونه اقدامات و انتصابات عدول از خط اعتدال است.

وی افزود: در کشور نهادهایی مانند وزارت اطلاعات وجود دارد که قبل از انتصاب  وزرا و دولت مردان می توان در مورد پیشینه و سابقه افراد از آن ها استعلام گرفت که مشخص شود فرد صلاحیت لازم را جهت تصدی مسئولیت دارد یا نه.

سجادی خاطرنشان کرد: البته  همیشه جای تصحیح وجود دارد و می شود این روند را اصلاح کرد که افراد ناشایست و فعال در فتنه پست نگیرند زیرا در صورت عدم رعایت این امر دیگر شعار اعتدال مفهومی نخواهد داشت.

منبع:دانا

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.