استعفای شهردار شهرگلستان مورد تایید شورای شهر قرار گرفت

شهردار شهرگلستان در نهایت با اعلام استعفای خود و موافقت شورای اسلامی شهر با استعفای وی، رسماً شهرداری گلستان را ترک نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان که در هفته‌های آخر درگیر حواشی و اختلافات عدیده‌ای با شورای اسلانی شهر شده بود، نهایتاً استعفای خود را از سمت شهرداری گلستان اعلام نمود و با موافقت اعضای شورای اسلامی، وی رسماً از امروز در شهرداری گلستان حضور ندارد.

گفتنی است که موضوع استعفای علیرضا عرب شهردار گلستان با برگزاری صد و نهمین جلسه شورای اسلامی این شهر بررسی و در نهایت با استعفای وی موافقت گردید و به نوعی در نهایت اعضای شورای شهرگلستان به خواسته خود دست یافتند.

بنابر این گزارش، پس از موافقت با استعفای شهردار گلستان، برگه‌هایی به جهت نوشتن اسامی پیشنهادی برای مسئولیت سرپرست شهرداری شهرگلستان بین اعضای شورا توزیع شد که علی عبدالهی مدیرعامل پیشین سازمان آتش نشانی شهرگلستان بیشترین رای را بین اعضا داشت.

درپایان این رأی گیری با عبدالهی با ۶ رأی به عنوان سرپرست شهرداری شهرگلستان منصوب شد که بدون تردید پیش از انجام این رأی گیری نیز چنین انتخابی از سوی اعضای شورای شهر قابل پیش بینی و تشخیص بود، چراکه در ماجرای استیضاح شهردار نیز شورای اسلامی شهر، همین فرد را به عنوان سرپرست معرفی کرده بود.

در خصوص شهردار سابق شهرگلستان باید گفت که علیرضا عرب ۱۶ ماه سکان‌دار مدیریت شهری گلستان بود؛ او با انگیزه و علاقه‌ای که از خود به نمایش گذاشت توانست فعل خواستن را در حوزه عمرانی صرف کند.

عده‌ای بر این عقده می باشند که شاید وی نیز می توانست مانند عده‌ای با اعمال فشار مسئولان همچنان دو دستی میز خود را بچسبد و نام شهردار را یدک بکشد اما مردانه استعفا داد چون می دانست در شرایطی که اختلافات مانند چوبی لای چرخ عمران شهر گذاشته شده است فقط شهر و مردم ضرر می کنند.

درپایان لازم به ذکر است که انتظار می رود اعضای شورای اسلامی شهرگلستان فردی تواناتر از شهردار سابق را به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب نمایند، چراکه در غیراینصورت گلستان به روال سابق تغییر مکرر شهردارها باز خواهد گشت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.