استعدادهای والیبال بهارستان در آتش بدقولی مسئولین می سوزند

تیم والیبال شهرستان بهارستان که چشم امید به کمک مالی مسئولین برای ورود به مسابقات داشت، توسط شهرداری گلستان سرکار گذاشته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اگر شما هم اهل ورزش باشید، احتمالاً خبرهای خوب درباره بلندقامتان والیبال شهرستان بهارستان را شنیده‌اید و بارها به این که آن‌ها در اوج ناباوری و با وجود کمبود امکانات توانسته اند حسابی در میادین ورزشی بدرخشند افتخار کرده‌اید.

این تیم با وجود ورزشکاران حرفه‌ای و مربی ارزنده‌ای که در رأس آن قرار گرفته، به پشتوانه همت و غیرت جوانان همین شهرستان توانسته چهره تازه‌ای از این منطقه و استعدادهای ورزشی آن رونمایی کند و اگر تا سال‌های اخیر فقط «محمد ولی‌پور» نماینده این منطقه در ورزش ملی والیبال بود، حالا چشم امید ما به حضور پرتعداد ورزشکاران منطقه در تیم‌های ملی و تیم‌های باشگاهی این رشته است.

اما در نقطه مقابل آن‌هایی که می. بایست از این تیم و ورزشکاران بهارستانی حمایت کنند به نظر در خواب زمستانی به سر می برند به حدی که رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنها به یک متن ساده بسنده کرده و حتی وقت برای رایزنی موثر نگذاشته است.

تیم والیبال بهارستان از مدت‌ها قبل و پس از درخشش‌های چشمگیر خود را برای ورود به عرصه مسابقات آماده کرده بود و برای این کار فقط توقع داشت یک نفر پیدا بشود و هزینه ورودی را تقبل کند! یعنی باقی هزینه‌ها را باز هم خود ورزشکاران و مربی تامین می کردند.

اما گویا بازهم غیرت هیچ کس نجوشید تا این هزینه که فقط ۱۵ میلیون تومان بوده را پرداخت نماید؛ درحالی که هزینه هر روز کار شورای شهری که هیچ اثری هم ندارد خیلی بیشتر از این حرف‌ها می باشد و سالانه میلیاردها تومان هزینه جاری در شهرداری شهرگلستان می شود که فقط پول میوه های رنگارنگ روی میز شهردار و شورای اسلامی شهر آن چندین صفر کله گنده دارد.

با وجود تمام این‌ها سرپرست شهرداری در اقدامی زشت، فقط با هدف سرکار گذاشتن این ورزشکاران نجیب، محل پیشنهادی کمک خیالی به این تیم را ماده ۱۷ اعلام کرده است تا هم رأی شورا ندهد و هم دهن کجی اساسی به جوانان برومند شهر و شهرستان کند.

گفتنی است که ماده ۱۷ شهرداری فقط به در راه ماندگان و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تعلق می گیرد! یعنی سرفصل‌های فرهنگی و خدمات اجتماعی را رها کرده و به سراغ سرفصلی رفته که باید به آدم‌های خاص تخصیص پیدا کند و عموماً به برکت شوراهای تبلیغاتچی و هزینه‌های پشت پرده قبل از پایان فروردین همه آن تمام می شود و حتی برای همان آدم‌های پیش بینی شده در قانون هم باقی نمی ماند.

درپایان لازم به ذکر است که در شهرستانی که استعدادهای ورزشی بی‌شماری در خود جای داده است گویا هیچکس به فکر این استعدادها نمی باشد و مسئولین تنها به صحبت‌ها و وعده‌های امیدبخش بسنده کرده‌اند راهی جز درخواست از مسئولین استانی برای رسیدگی وضعیت ورزش و جوانان شهرستان نمانده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.