استاندار تهران حکم شهردار جدید شهرصالحیه را امضا کرد

حکم شهردار منتخب اعضای شورای اسلامی شهرصالحیه بالاخره توسط استاندار استان تهران امضا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با اشاره به صدور حکم شهردار این شهر، عنوان داشت: استاندار تهران عصر روزه گذشته حکم شهردار شهرصالحیه را امضا کرد تا این شهر به سامان برسد.

وی در ادامه با تاکید براینکه محمد آگاهی‌مند نخستین شهردار بومی شهرصالحیه می باشد، تصریح کرد: بدون شک با توجه کردن به نیروهای بومی، هم شهر خیر می برد و هم سرمایه‌های شهر رشد می کنند که همین امر باعث لزوم توجه به نیروهای بومی است.

گفتنی است که پیش از این علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه بود که در مدت ۵ ساله حضورش در این شهر اقدامات فراوانی انجام داد و پروژه‌های متعددی را اجرا کرد که بدون تردید سال‌ها این پروژه‌ها در این شهر به شهروندان خدمات خواهد داد.

گفتنی است که محمد آگاهی‌مند شهردار جدید شهرصالحیه نیز که جزو جوانان بومی این شهر به شمار می رود پیش از این نیز در مجموعه مدیریت شهری مشغول به کار بوده است و همچنین در مدت کوتاه حضورش به عنوان سرپرست شهرداری هم عملکرد قابل قبولی از خود ثبت کرده است که مطمئناً همین امر باعث می شود تا شهروندان به ادامه هرچه بهتر روند پیشرفت و توسعه شهرصالحیه امید داشته باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.