استادیوم ۱۵۰۰ نفری بهارستان به بهره‌برداری رسید

استادیوم ۱۵۰۰ نفری نسیم شهر پس از سال‌ها انتظار با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فاز نخست استادیوم ورزشی ۵ هزار نفری نسیم شهر و سالن ورزشی بانوان شهرصالحیه با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، انوشیروان محسنی‌بندپی استاندار تهران، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، بخشداران بوستان و گلستان و جمعیدیگر از مسئولین شهرستانی افتتاح گردید.

گفتنی است که این دو پروژه وررشی به مناسبت حضور در ایام الله دهه فجر و با هدف ارتقاء سطح سرانه‌های ورزشی شهرستان بهارستان به بهره برداری رسید و در مراسم افتتاحیه مشکلات و کمبودهای این شهرستان برای مسئولین کشوری و استانی تشریح شد.

بنابر این گزارش پس از ۱۲ سال از زمان آغاز عملیات احداث و تعویق بهره‌برداری به دلیل نبود چمن مصنوعی و امکانات و اعتبارات لازم، صبح امروز فاز نخست استادیوم ورزشی نسیم شهر با ظرفیت ۱۵۰۰ نفر و با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان افتتاح شد تا زمینه برای شناسایی و پرورش استعداد‌های ورزشی و فوتبالی در سطح بهارستان فراهم شود.

همچنین سالن ورزشی بانوان شهرصالحیه نیز با مساحتی بالغ بر ۱۲۰۰ متر و با اعتباری نزدیک به یک میلیارد تومان در جهت ایجاد فضایی مناسب برای ورزش بانوان و توجه به این قشر در شهرستان بهارستان افتتاح شد.

در انتهای مراسم افتتاحیه دو تیم جوان بهارستانی اولین مسابقه فوتبال را در استادیوم نسیم شهر برگزار کردند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک افتتاح چنین پروژه‌های در شهرستان بهارستان به شدت احساس می شود و امید است باتوجه ویژه مسئولین شاهد رفع کمبود‌های موجود در زمینه‌های مختلف نظیر حوزه ورزش و فرهنگ باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.