از نسیم شهر مظلوم دفاع کنید!

بهارستانه:به تازگی جریان رسانه ای خزنده ای که در پی منافع شخصی خویش است ، با انتشار اخباری دوپهلو سعی در بدنام کردن و تخریب چهره نسیم شهر دارد. این روند با انتشاراخبار و  تیترهایی مانند” نسیم شهر پرخلاف ترین شهر استان تهران شناخته شد ” یا ” تعرض به زن معلول توسط مرد شیطان […]

بهارستانه:به تازگی جریان رسانه ای خزنده ای که در پی منافع شخصی خویش است ، با انتشار اخباری دوپهلو سعی در بدنام کردن و تخریب چهره نسیم شهر دارد.

این روند با انتشاراخبار و  تیترهایی مانند” نسیم شهر پرخلاف ترین شهر استان تهران شناخته شد ” یا ” تعرض به زن معلول توسط مرد شیطان صفت نسیم شهری ! ” و …در رسانه های مکتوب و مجازی  سعی برآن دارد تا شهرمان را که برخودار از نعمت شهروندانی فهیم و آزاده است ،  بدنام و نا امن جلوه دهد .این هجمه های رسانه ای درحالی رخ می دهد که نسیم شهر جز شهرهای امن استان تهران است .تنها کسی که به این موضوع واکنش نشان داد و از شهر مظلوممان دفاع کرد ، ابراهیم نکو نماینده مجلس بود که البته انتظاری جز این نمی رفت .

در حالی که از مسئولان شهری و محلی نسیم شهر و اداره محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی که در نسیم شهر مستقر شده ، انتظار می رفت و می رود در مقابل این بداخلاقی ها عکس العمل نشان داده و موضع گیری کنندولی هنوز خبری از این عزیزان نشده است !

ما قبول داریم که شهرما به مشکلات عدیده ای دچار است که مشابه این مشکلات در سایر شهر نیز وجود دارد ، ولی این موضوع نباید دستاویزی برای تخریب وجهه نسیم شهر گردد . چه بهتر که  به جای انتشار اخبار نادرست و مخرب ، در راستای رسالت رسانه ای و اخلاق ، کاری کنیم تا وضعیت از این بهتر شود نه اینکه آبی بر آسیاب ناهنجاری ها و بد رفتاری ها بریزیم !

منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.