بخشدار بخش گلستان:

ارسال کمک‌های شهروندان گلستانی به مناطق زلزله‌زده ادامه‌دار است

بخشدار بخش گلستان گفت: جمع آوری و ارسال کمک‌های شهروندان و ادارت بخش گلستان به مناطق زلزله‌زده غرب کشور ادامه‌دار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضا طاهرخانی طاهرخانی بخشدار بخش گلستان با اظهار رضایت و قدردانی خویش از کلیه شهروندان خیر و نو دوست بخش گلستان، شهرصالحیه و روستاهای امامزاده باقر (ع) و ریه، بیان داشت: ابراز همدردی شهروندان با مردم استان کرمانشاه و اقدام نسبت به ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی و اجناس مورد نیاز به هموطنان زلزله‌زده قابل تقدیر است.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات اقلام ارسالی از بخش گلستان به مناطق زلزله‌زده، تشریح کرد: اقلام ارسالی از سوی شهروندان و برخی دستگاهای دولتی در سطح بخش بی‌نظیر بوده که این پروسه همچنان ادامه‌دار می باشد.

طاهرخانی همچنین در خصوص برخی از این اقلام که در چند مرحله ارسال گردیده است، اذعان داشت: ۵۰ کانکس مجهز، ۱۰ عدد سرویس حمام و دستشویی، یک کامیون پلاستیک زخیم، چند کامیون شامل تخته چادر و پتو، انواع وسایل گرمایشی، انواع البسه گرم و انواع مواد خوراکی و … از جمله این اقلام می باشد.

وی با بیان اینکه شهروندان گلستانی به شکل داوطلبانه و بی‌سابقه‌ای درحال کمک‌رسانی به هموطنان زلزله‌زده هستند، تصریح کرد: احساس همکاری، نیکوکاری و نوع دوستی میان ایرانیان از گذشته زبان‌زد همگان بوده است و مردم بخش گلستان نیز بعد از اطلاع یافتن از این حادثه دلخراش با تماس‌های مکرر جهت چگونگی اهدا کمک‌های خویش به یاری هموطنان زلزله‌زده غرب کشور شتافتند.

بخشدار بخش گلستان درپایان همکاری و همیاری ادارات و مردم شهرستان بهارستان را در جمع‌ آوری و ارسال کمک‌های مردمی مناسب دانست و افزود: شهرستان بهارستان به ویژه بخش گلستان بار دیگر نشان دادند که نسبت به ولایت و انقلاب متحد هستند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.