اردبیل میزبان اردوی تیم ملی دارت جوانان ایران

سرپرست تیم ملی دارت جوانان ایران گفت: هفدهمین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی جوانان دارت کشورمان جهت حضور در رقابت‌های جهانی رومانی، در اردبیل برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، محمد علی پهناور سرپرست تیم ملی جوانان دارت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هفدهمین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی جوانان دارت کشورمان جهت حضور در رقابت‌های جهانی رومانی، در اردبیل برگزار خواهد شد.

وی افزود: این اردو طی روزهای ۲۱ تا ۲۶ تیرماه جاری با حضور ۸ بازیکن برتر و منتخب کادر فنی در شهرستان اردبیل برگزار می‌شود تا ملی‌پوشان آخرین برنامه‌های تاکتیکی خود را برای شرکت در رقابت‌های جهانی رومانی، مرور کنند.

رئیس کمیته دارت استان اردبیل از برگزاری مسابقات جهانی در مهرماه جاری خبر داد و گفت: تمرینات ملی پوشان هر روز و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می‌شود و باشگاه دارت “هدف” اردبیل به عنوان یکی از مجموعه‌های مدرن و مجهز دارت کشور میزبان تمرینات تیم ملی جوانان خواهد بود.

سرپرست تیم ملی جوانان دارت ایران در خصوص وضعیت حساس تیم ملی جوانان در آستانه حضور در رقابت‌های جهانی تصریح کرد: روز به روز که به رقابت‌های جهانی نزدیک می‌شویم شرایط حساس‌تر می‌شود و کادر فنی تیم ملی جوانان با هدایت حمیدرضا مومنی به عنوان یکی از مربیان مجرب که تجربیات زیاد بین المللی را یدک می‌کشد در تلاش هستند تا به خوبی تیم را آماده این رقابت‌ها نمایند.

پهناور ادامه داد: تیم ملی جوانان دارت ایران دو سال قبل به عنوان نایب قهرمانی جهان دست یافته است و این کار ما را برای حفظ این عنوان سخت نموده است اما کادرفنی با تلاش گسترده ۸ بازیکن حاضر در اردو را زیر ذره‌بین قرار داده‌اند تا در نهایت از بین آن‌ها ۴ نفر نهایی را به رومانی اعزام نمایند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اسامی نفرات دعوت شده و کادر حاضر در اردوی تیم ملی به شرح ذیل است:

پسران: مهرداد سیفی از تهران، امیرعلی رمضانی از خراسان رضوی، امیرمهدی زنگی آبادی از کرمان و ایلیا خوشنودی از فارس

دختران: فاطمه صفی و فاطمه کریمی از اصفهان، عسل عوض‌زاده و مهشاد‌عوض زاده از سمنان

سرمربی: حمیدرضا مومنی

مربیان: غلام‌رضا شاکر؛ مسعود رحمانی؛ ابوالفضل مامانی؛ بهناز قربانی؛ منیژه سالاری

مربی بدنساز و روانشناس: دکتر محمدرضا شهابی

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.