مسئول بازرسی شهرداری شهرصالحیه:

ارتقای فرهنگ مطالعه در جامعه جزو ضرورت‌ها است

مسئول بازرسی شهرداری شهرصالحیه گفت: ارتقای فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در جامعه به عنوان امری حائز اهمیت باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد آگاهی‌مند مسئول بازرسی شهرداری شهرصالحیه باتاکید بر اهمیت موضوع کتاب و کتابخوانی در جامعه امروز، بیان داشت: بدون شک ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان شهروندان می تواند موجب توانمندسازی جامعه در مواجه با آسیب‌ها و همچنین نارسایی‌های اجتماعی شود.

وی در ادامه با بیان نقش ویژه مطالعه و کتابخوانی در رشد و پشرفت یک جامعه، تصریح کرد: ارتقای فرهنگ مطالعه در جامعه یکی از ضرورت‌هایی می باشد که باید مورد توجه ویژه مسئولین شهری به ویژه مسئولین فعال در حوزه فرهنگ قرار بگیرد.

آگاهی‌مند باتاکید بر تلاش مجموعه مدیریت شهری صالحیه در جهت افزایش سرانه کتابخوانی شهروندان، گفت: شهرداری صالحیه با عزمی راسخ در راستای حمایت از مقوله کتابخوانی می باشد که در راه اشاعه و تحقق این هنجار مطلوب به فرهنگی اجتماعی از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

وی همچنین به برگزاری مسابقه بزرگ ایران‌شناسی به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی شهرستان بهارستان اشاره کرد و اذعان داشت: مطمئناً این امر نشان از دغدغه‌مندی مسئولان و متولیان امر در شهرداری صالحیه می باشد.

مسئول بازرسی شهرداری شهرصالحیه در رابطه با اقداماتی که می تواند در ارتقاء فرهنگ مطالعه منطقه موثر باشد، تبیین کرد: ایجاد زیرساخت‌های لازم در قالب احداث مجموعه فرهنگی و هنری شهید امامی و همچنین تجهیز کتابخانه موجود در آن سبب گرایش شهروندان به مقوله کتابخوانی می گردد.

وی درپایان باتوجه به اقدامات صورت گرفته در جهت اجرای هدفمند مناسبات فرهنگی، خاطرنشان کرد: بدون تردید با ایجاد چنین گام‌های موثری می توانیم شاهد رونق بازار مطالعه از سوی شهروندان در تمام نقاط شهرستان بهارستان باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.