شهردار شهرگلستان:

ارائه خدمات شهری جزو پراهمیت‌ترین وظایف شهرداری‌ها می باشد

شهردار شهرگلستان گفت: ارائه خدمات شهری وظیفه اساسی شهرداری بوده و مستلزم ارتباط گسترده با شهروندان، صرف هزینه بالا و اجرای پروژه‌های مختلف می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشاره به اهمیت فعالیت خدمات شهری در سطح شهرگلستان، اظهار داشت: خدمات شهری به عنوان اولین، اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظایف شهرداری‌ به شمار می رود چراکه شهروندان یک شهر در طول روز نیازمند ارائه خدمات متفاوت از جمله جمع آوری زباله، آسفالت خیابان‌ها، زیباسازی و گسترش فضاهای سبز شهری می باشند و مسئولیت ارائه این خدمات متفاوت بر عهده شهرداری است.

وی در ادامه با بیان اینکه ارائه خدمات شهری در افزایش روحیه و نشاط شهروندان گلستانی موثر می باشد، تصریح کرد: مجموعه شهرداری، مدیریت اصلی اداره امور شهر را به عهده دارد که این مسئولیت به دلیل ایفای رسالت شهرداری‌ها عملکرد حوزه خدمات شهری را دشوارتر می نماید.

علیرضا عرب ارائه خدمات شهری را نیازمند برخی نکات دانست و گفت: ارائه خدمات شهری نیازمند ارتباط گسترده با شهروندان، صرف هزینه بالا و اجرای پروژه‌های مختلف است که در نهایت نحوه ارائه خدمات شهری مختلف رضایتمندی شهروندان را به همراه خواهد داشت.

وی همچنین به اهمیت موضوع فرهنگ‌سازی در این راستا اشاره کرد و عنوان داشت: نهادینه کردن فرهنگ شهروندی میان شهروندان که در اصل پایه و بنای توسعه شهر به حساب می آید از جمله دیگر اهداف شهرداری شهرگلستان در جهت افزایش رفاه حال شهروندان می باشد.

شهردار شهرگلستان درپایان درپایان نسبت به تداوم و اجرای موفق برنامه‌های مختلف فرهنگی، عمرانی و خدماتی تدوین شده در سطح شهر ابراز امیدواری کرد و افزود: امید است با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر شاهد شکوفایی و توسعه هرچه بیشتر شهرگلستان و رضایتمندی شهروندان از عملکرد مجموعه مدیریت شهری باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.