ادعاهای خاتمی در مورد فتنه ۸۸ عجیب نیست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه صحبت‌های محمدرضا خاتمی در خصوص انتخابات و فتنه سال ۸۸ چیز عجیبی نیست، گفت: این افراد با اقدامات خود سبب فشارهای بین‌المللی به کشور شدند و هنوز هم دست از ادعاهایشان برنمی‌دارند. به گزارش بهارستانه،سید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره […]

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه صحبت‌های محمدرضا خاتمی در خصوص انتخابات و فتنه سال ۸۸ چیز عجیبی نیست، گفت: این افراد با اقدامات خود سبب فشارهای بین‌المللی به کشور شدند و هنوز هم دست از ادعاهایشان برنمی‌دارند.

به گزارش بهارستانه،سید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر محمدرضا خاتمی از اعضای تندروی اصلاح‌طلبان با یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب در ارتباط با انتخابات سالهای ۸۸ و ۹۲ و این ادعا که اصطلاح‌طلبان در سال ۸۸ از حق خود گذشتند، گفت: اینگونه اظهارات از افرادی همچون محمدرضا خاتمی بعید نیست؛ این افراد در سال ۸۸ مشکلات متعددی را برای کشور به وجود آوردند و اگر زورشان می‌رسید کشور را می‌فروختند و با اقدامات خود سبب فشارهای بین‌المللی به کشور شدند و هنوز هم دست از ادعاهای خود بر نمی‌دارند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: نباید توجه چندانی به این قبیل اظهارات از سوی این افراد داشت و وقت خود را صرف خواندن این قبیل مطالب کرد.

قاضی‌زاده با اشاره به دیگر ادعای محمدرضا خاتمی مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان باعث شدند تا روحانی به قدرت برسد و این دولت، دولت اصلاح‌طلبان است، اظهار داشت: آقای روحانی در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد که من نه اصلاح‌طلب هستم و نه اصولگرا بلکه اعتدالگرا هستم و با بیان این مطلب میان خود و اصلاح‌طلبان مرز قائل شد و این گونه مردم را به رأی به خود دعوت کرد.

به گزارش فارس، رضا خاتمی در گفت‌وگو با یک روزنامه اصلاح طلب، مدعی شده که انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهور، پیروزی اصلاح‌طلبان است.

وی گفته است: «اصلاح‌طلبان در حوادث۸۸ از حق خود گذشتند و مردم هم پاداش طلب اصلاح‌طلبان را در ۲۴ خرداد دادند.»

خاتمی همچنین انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ را شبیه ۲ خرداد ۷۶ دانسته و مدعی شده است که «صحبت‌ها و برنامه‌ها و مواضعی که آقای روحانی گرفته، در عمل نشان می داد که برنامه، برنامه‌ای اصلاح طلبانه است.»

منبع:فارس

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.