ادامه ابهامات در پرونده شکایت پرسپولیس از خلیل‌زاده/ تداوم نامه‌نگاری بین کمیته وضعیت و استیناف

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال همچنان ابهامات فراوانی برای رسیدگی به پرونده شکایت پرسپولیس از خلیل‌زاده دارد و به همین دلیل هنوز به این پرونده رسیدگی نشده است.

به گزارش بهارستانه  پس از رفت و برگشت پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل‌زاده بین کمیته استیناف و کمیته وضعیت، ۵ بهمن‌ ماه کمیته استیناف در حکمی اعلام کرد حضور خلیل‌زاده در تیم قطری منافاتی با رسیدگی این پرونده در کمیته وضعیت ندارد و این کمیته باید به پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس از این بازیکن رسیدگی کند.

حدود ۱۵ روز پس از این اتفاق، کمیته وضعیت فدراسیون لایحه پرسپولیس و همچنین لایحه دفاعی وکیل شجاع خلیل‌زاده را از طرفین دعوا دریافت کرد و قرار بود به زودی حکم این پرونده صادر شود، اتفاقی که با گذشت نزدیک به یک ماه از روند رسیدگی هنوز رخ نداده است.

پیگیری خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد ابهامات موجود در پرونده و همچنین شبهات در صلاحیت کمیته وضعیت در رسیدگی به این پرونده باعث شده این کمیته فعلاً حکمی در پرونده مذکور صادر نکند.

همچنان نامه‌نگاری‌ها بین کمیته وضعیت و کمیته استیناف برای مشخص شدن صلاحیت این کمیته در رسیدگی به شکایت پرسپولیس از خلیل‌زاده ادامه دارد و فعلاً تصمیم قطعی در این زمینه گرفته نشده است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.