سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان:

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقش مهمی در هر شهرستان ایفا می کند

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در هر شهرستان، تامین کننده خوراک فرهنگی دیگر ادارات به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری جلسه شورای اداری این اداره، اظهار داشت: در این جلسه به موضوعاتی نظیر اهمیت رعایت نظم اداری، حضور به موقع همکاران در اداره، فرهنگ تکریم ارباب رجوع، نظافت شایسته اداره و همچنین انجام به موقع نامه‌های اداری پرداخته شد.

وی در ادامه به جزئیات جلسه برگزار شده اشاره کرد و عنوان داشت: در این جلسه هریک از کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، مواردی را پیرامون وظایف اداری خود مطرح کردند و مشکلات و کاستی‌های موجود در روند اجرای برخی امور رفع گردید.

آبکار با بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، تصریح کرد: بدون تردید این اداره می بایست مرجع فرهنگی و هنری شهرستان بهارستان باشد و بتواند خوراک فرهنگی دیگر ادارت فعال در سطح شهرستان را تامین کند.

وی همچنین در رابطه با برگزاری هفته فرهنگ و هنر در شهرستان بهارستان، گفت: این هفته در آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد که کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان با همدلی و تلاش و به صورت گروهی، با حضور ادارات شهرستان به برگزاری هر چه با شکوه‌تر این هفته کمک خواهند کرد تا بدین وسیله برگ زرینی را در بهارستان از خود به یادگار بگذارند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان درپایان با سلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)، افزود: بدون شک باید در برگزاری مراسم‌های عزاداری در این دهه به فرهنگ عاشورا و اهداف امام حسین (ع) از قیام عاشورا به خوبی پرداخته شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.