عضو شورای اسلامی شهرگلستان:

اداره آبفا خسارات شدیدی به آسفالت معابر شهرگلستان وارد می کند

عضو شورای اسلامی شهرگلستان گفت: اداره آبفا سالانه باعث وارد شدن خسارات بسیار زیادی به آسفالت معابر شهرگلستان می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی سلیمی عضو شورای اسلامی شهرگلستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر مشکلات ناشی از ترکیدگی لوله‌های آب در سطح شهر، عنوان داشت: زیر ساخت‌های فرسوده آب شهری و ترک خوردگی لوله‌ها دشمن اصلی آسفالت معابر این شهر به شمار می رود.

وی در ادامه با بیان اینکه ترکیدگی لوله‌ها دلیل اصلی خرابی معابر شهری است، تصریح کرد: سالانه اداره آبفا خسارت‌های هنگفتی به آسفالت معابر شهر وارد می کند که همین نارضایتی شهروندان گلستانی را نیز به همراه داشته است.

سلیمی در رابطه با جزئیات خسارات وارده به دلیل ترکیدگی لوله‌های آب در شهرگلستان، اظهار داشت: درحال حاضر بالغ لد ۸۰ درصد از آسفالتی که ما در معابر پخش می کنیم به علت ترکیدگی لوله‌های آب می باشد که منجر به دوباره کاری می شود و این امر به نظر من ظلم بزرگی به مردم می باشد

وی همچنین به لزوم رسیدگی اداره آبفا به شرایط فعلی اشاره کرد و اذعان داشت: بدون تردید ادامه این روند سبب تشدید نارضایتی‌های شهروندان و به هدر رفتن بخش زیادی از بودجه‌ شهرداری خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به اهمیت رفع هرچه سریع‌تر این مشکل، خاطرنشان کرد: شهروندان گلستانی انتظار دارند که اداره آبفا برای این مشکل فکر اساسی کند تا بیشتر از این شاهد دوباره کاری و هدر رفتن بیت المال در این شهر نباشیم.

درپایان لازم به ذکر است که پیش از این نیز بارها مسئولین شهرستان بهارستان در مصاحبه‌ها و سخنرانی‌های خود بر اهمیت ایجاد هماهنگی بین اداره آبفا و مجموعه مدیریت شهری تاکید کرده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.