عضو شورای اسلامی نسیم شهر:

ادارات خدمات رسان همکاری لازم را در اجرای پروژه‌ها ندارند

عضو شورای اسلامی نسیم شهر گفت: ادارات خدمات رسان نسیم شهر و بخش بوستان با عدم همکاری خود سبب تکمیل نشدن به موقع پروژه‌ها می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسینعلی بابایی عضو شورای اسلامی نسیم شهر در خصوص پروژه‌های راه سازی سطح شهر، اظهار داشت: در جریان اجرای پروژه‌های راه سازی، پروژه زیر گذر جاده پایانه نسیم شهر به آرامستان باغ بهشت به جهت ضرورت و اهمیت با پیگیری مجدانه اعضای شورای اسلامی دوره پنجم نسیم شهر و تلاش مجموعه شهرداری به صورت شبانه روزی به مرحله اجرا رسید.

وی در ادامه با انتقاد از بی‌توجهی ادارات خدمات رسان نسیم شهر نسبت به اجرای پروژه مذکور، تصریح کرد: انتظار می رفت همزمان با اجرای این پروژه مهم ادارات آبفای نسیم شهر و اداره برق بخش بوستان در امر جابجایی لوله‌های آب و تیرهای برق فشار قوی همکاری‌های لازم را داشته و با تسریع در کار کمک حال ما باشند.

بابایی باتاکید بر موانع موجود در مسیر اجرای پروژه زیر گذر جاده پایانه نسیم شهر به آرامستان باغ بهشت، عنوان داشت: متاسفانه تا به امروز کار عملیاتی نشده و این نگرانی وجود دارد که این پروژه مهم بخاطر عدم توجه جدی مسئولین امر به موقع آماده بهر برداری نشود.

وی همچنین در رابطه با حوادث ناگوار رانندگی پیش از آغاز این پروژه، گفت: بدون شک اگر ادارات خدمات رسان عدم همکاری خود را ادامه دهند، ما باز هم شاهد حوادث تلخ و ناگوار جاده پایانه که درگذشته باعث مصدومیت و فوت تعدادی از شهروندان شده بود، خواهیم بود.

عضو شورای اسلامی نسیم شهر درپایان باتوجه به نیاز شهر به بهره برداری هرچه سریعتر از پروژه زیرگذر آرامستان باغ بهشت، خاطرنشان کرد: به هر حال مسئولیت شرعی و قانونی این تعلل برعهده کسانی است که کار امروز را به فردا موکول می کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.