رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بهارستان:

ادارات بهارستان باید جانبازان خود را بیمه کنند

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بهارستان گفت: از ابتدای سال جاری به تمام ادارات اعلام شده که باید جانبازان و ایثارگران شاغل در این ادارات بیمه شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جانبازان یادگاران هشت سال دفاع مقدس برای مردم و جمهوری اسلامی ایران می باشند و از جایگاه ویژه‌ای در جامعه برخوردار می باشند، اما گاهاً این عزیزان با مشکلاتی که حاصل کم توجهی مسئولین است مواجه می شوند که این موضوع در واقع خلاف فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جانبازان و همچنین بی‌احترامی به آن‌ها می باشد.

در تازه‌ترین این مشکلات، می توان به مشکل بیمه جانبازان در شهرستان بهارستان اشاره کرد که جانبازان بهارستانی از طریق اصحاب رسانه مشکلات موجود در حوزه را مطرح کرده و خواستار رسیدگی مسئولین شهرستان شدند.

به همین منظور محمدی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهارستان در گفت‌وگو باخبرنگار بهارستانه در رابطه با مشکلات بیمه جانبازان، بیان داشت: از ابتدای سال جاری به تمام ادارات اعلام شده که باید جانبازان و ایثارگران شاغل در این ادارات بیمه شوند.

وی در ادامه بیان اینکه رسیدگی به وضعیت بیمه جانباران، وظیفه ادارات شهرستان بهارستان می باشد، تصریح کرد: از تاریخ یک آبان دیگر دولت بیمه جانبازان و ایثارگران شاغل در ادارات را پرداخت نکرد و پیش‌تر به ادارات اعلام کرده که پیگیر بیمه این بزرگواران باشد.

محمدی درپایان باتوجه به اهمیت رسیدگی به مشکلات جانبازی که از طریق پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه اقدام به طرح مطالبات خود کرده است، خاطرنشان کرد: جانباز مذکور از فرهنگیان بخش بوستان شهرستان بهارستان است و اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان می بایست پیگیر کار این جانباز آزاده باشد.

درپایان لازم به ذکر است که محض اطلاع برخی از مسئولین، رهبر معظم انقلاب در خصوص جایگاه جانبازان گفته است: این کشور همیشه به رزمندگان دوران هشت‌ساله، به خصوص به خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان، مفقودان و اسرا  مدیون است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.