اختلافات شورای اسلامی نسیم شهر بالا گرفت/ کلنگ زنی نمایشی در زمینی که کاربری‌اش درمانی است

مراسم کلنگ زنی مرکز درمانی هیئت الغدیر نسیم شهر به دلیل اختلافات اعضای شورای اسلامی این شهر با تاخیر زیاد و حرف و حدیث‌های فراوان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ظهر روز دوشنبه قرار بر این بود تا مراسم کلنگ زنی مرکز درمانی هیئت الغدیر نسیم شهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم، رئیس و اعضای شورای اسلامی نسیم شهر و حمعی دیگر از مسئولان شهرستانی در بخش بوستان برگزار شود.

اما بعد از گذشت قریب به سه ساعت از زمان اطلاع رسانی شده برای آغاز مراسم و کشمکش‌های فراوان بین اعضای شورای اسلامی شهر، بدون حضور بسیاری از مسئولان و اعضای شورا، کلنگ این مرکز درمانی بالاخره توسط حجت الاسلام والمسلمین نوروزی به زمین خورد.

گفتنی است که در طول این مدت یکبار نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در محل مراسم حاضر شد و بعد از دقایقی به دلیل اختلاف بین اعضای شورای اسلامی نسیم شهر به همراه حسینعلی بابایی رئیس شورا، محل مراسم را ترک کرد.

بابایی در گفت‌وگو باخبرنگار بهارستانه با اشاره به وجود مشکلات کاربری زمینی که کلنگ زنی شده است، گفت: کاربری این ملک درمانی است و در کاربری درمانی، نمی شود کار غیر انجام داد و باید ابتدا مدارک به کمیسیون ماده پنج برای تغییر کاربری فرستاده شود و در ادامه روال قانونی خود را طی نماید.

وی در ادامه باتاکید براینکه طرح تفضیلی این زمین تصویب و ابلاغ شده است، تصریح کرد: ۱۸ ماه بعد از ابلاغ طرح تفضیلی ما هیچگونه تغییر یا اقدامی نمی توتنیم در این راستا انجام دهیم و این‌ها بخشی از مشکلات زمین مدکور می باشد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در گفت‌وگو با خبرنگار بهارستانه پیرامون مشکلات ایجاد شده، عنوان داشت: نسیم شهر، شهر متحد و مومن خیزی است و به امید خداوند با همکاری مسئولان و اعضای شورای اسلامی شهر مشکلات زمین مذکور رفع می شود.

درپایان لازم به ذکر است که شهروندان نسیم شهری از بابایی به عنوان یک نیروی ارزشی انتظار دارند که بیشتر ب مسائل فرهنگی شهر توجه کند و اتحاد را بدنه شورا حفط نماید چراکه این اختلاف تنها به ضرر شهر و شهروندان تمام خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.