فرماندار شهرستان بهارستان:

احیای بافت فرسوده باید در اولویت شهرداران قرار بگیرد/ ساختمان اورژانس اجتماعی شهرگلستان باید در ۲۲ بهمن افتتاح می گردید

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: ساختمان اورژانس اجتماعی شهرگلستان باید در ۲۲ بهمن ماه سال جاری افتتاح می شد که به دلیل کوتاهی اداره راه و شهرسازی جنوب غرب استان تهران این امر میسر نشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر لزوم حرکت شهرستان به سمت پیشرفت و آبادانی، اذعان داشت: برخی ادارات بهارستانی در اجرای طرح بازآفرینی شهری کوتاهی می کنند.

وی در ادامه با اشاره به بودجه‌های شهرهای بهارستات برای احداث پروژه‌ها، تصریح کرد: بالغ بر ۱۰۶ میلیارد تومان برای ۱۸ پروژه در نسیم شهر، در حدود ۴۲ میلیارد تومان برای ۱۱ پروژه در شهرصالحیه و همچنین ۴۴ میلیارد تومان برای ۲۲ پروژه در شهرگلستان در مدت زمان ۴ سال تخصیص یافته است.

خانجانی با انتقاد شدید از عملکرد اداره راه و شهرسازی جنوب غرب استان تهران و عدم تکمیل ساختمان اورژانس اجتماعی شهرگلستان، اظهار داشت: پروژه مذکور با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی با کم کاری و کوتاهی اداره راه و شهرسازی بلاتکلیف و متوقف شده است.

وی همچنین به لزوم توجه بیشتر مسئولین اداره مذکور به وظایف محوله بر دوششان اشاره کرد و گفت: با کوتاهی صورت گرفته از سوی اداره راه و شهرسازی این پروژه که قرار بود در ۲۲ بهمن ماه سال جاری طی مراسمی به بهره‌برداری برسد همچنان ناتمام مانده است.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت راه اندازی دفاتر تسهیلگری توسط شهرداری‌های شهرهای بهارستان، خاطرنشان کرد: احیای بافت فرسوده می بایست در اولویت شهرداران شهرهای گلستان، صالحیه و نسیم شهر قرار بگیرد و مردم را در راستای دریافت تسهیلات بازآفرینی شهری تشویق و ترغیب کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.