شهردار نسیم شهر:

احداث ۳ پارکینگ در نسیم شهر در دست اجرا قرار دارد

شهردار نسیم شهر گفت: در راستای رفع مشکلات حاصل از نبود پارکینگ در نسیم شهر، راه اندازی ۳ پارکینگ در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر در جمع خبرنگاران با اشاره به معضل نبود پارکینگ در این شهر و مشکلات حاصل از آن، عنوان داشت: به دلیل کمبود پارکینگ و تاثیر آن بر روی ترافیک شهری، به زودی ۳ پارکینگ عمومی در نقاط مختلف نسیم شهر راه اندازی خواهد شد.

وی در ادامه باتشریح جزئیات اقدام مذکور در نسیم شهر، تصریح کرد: طبق دستور و پیگیری مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان، ایجاد پارکینگ عمومی در محلات مختلف این شهر در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته است.

شوندی در رابطه با نقش پارکینگ‌های عمومی در کاهش ترافیک شهری و اهمیت وجود پارکینگ در سطح شهر، اظهار داشت: درحال حاضر پارکینگ عمومی الغدیر در زمینی به مساحت ۸۰۰۰ متر مربع در بلوار الغدیر محله مهر نسیم شهر ایجاد شده است که با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه شده‌ایم.

وی همچنین باتاکید بر احداث ۲ پارکینگ عمومی دیگر در نسیم شهر، تبیین کرد: یک پارکینگ در محله باغ امامی در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع تکمیل گردیده و یک پارکینگ دیگر نیز در محله رسالت در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع درحال حاضر در دست احداث و تجهیز می باشد.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به تاثیر وجود تعداد قابل قبول پارکینگ در سطح شهر در جهت رفع برخی مشکلات، خاطرنشان کرد: بدون تردید راه اندازی ۳ پارکینگ مذکور می­ تواند بر کارایی ترافیک، کاهش سرقت و همچنین افزایش کیفیت زندگی شهری تأثیر به سزایی بگذارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.