عضو شورای اسلامی شهرگلستان:

احداث کمربندی شمالی، شهرگلستان را به استانداردها نزدیک می کند

عضو شورای اسلامی شهرگلستان گفت: پروژه کمربندی شمالی شهرگلستان تاثیر به سزایی در کاهش ترافیک جاده ساوه و نزدیکی شهر به استانداردهای لازم خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محسن بیگدلی عضو شورای اسلامی شهرگلستان با اشاره به تملیک ۱۴۰ مِلک شخصی در مسیر کمربندی شمالی شهر، اذعان داشت: بدون شک اتمام اجرای این پروژه تاثیر به سزایی در کاهش ترافیک جاده ساوه و جلب رضایت شهروندان گلستانی خواهد داشت.

وی در ادامه باتاکید بر پیشرفت مطلوب در پروژه کمربندی شمالی شهرگلستان، تبیین کرد: درحال حاضر اجرای جدول‌گذاری از خیابان امیر کبیر تا انتهای سی متری شهید ستاری ادامه دارد و سرعت اجرای کلی پروژه کمربندی شمالی شهر مناسب و قابل قبول می باشد.

بیگدلی با بیان اینکه با احداث پروژه کمربندی شمالی، شهر گلستان به استانداردها نزدیک می شود، بیان داشت: به دلیل ورود خودروهای ترانزیتی به داخل شهرگلستان احداث کمربندی شمالی شهر مطالبه جدی مردم به شمار می رود، که این پروژه هم اکنون با پیشرفت ۶۰ درصدی همراه و هم زمان در دو نقطه گلستان درحال اجرا است.

وی همچنین به نقش این پروژه در تکمیل رینگ دور شهر اشاره کرد و گفت: این کمربندی از انتهای خیابان امیر کبیر و محدوده ریل آهن شروع شده به سمت جاده شهریار ختم می شود که درحال حاضر بخش اعظمی از آن تکمیل شده است.

عضو شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به تلاش مسئولین شهری در جهت احداث این پروژه، افزود: طول این پروژه ۳ کیلومتر می باشد و در مسیر آن ۱۴۰ ملک شخصی در اجرای طرح کمربندی شمالی شهرگلستان توافق جهت تملک و تخریب خواهد شد و با اتمام اجرای این پروژه شاهد کاهش چشمگیر ترافیک جاده ساوه خواهیم بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.