رئیس شورای اسلامی نسیم شهر:

اجرای پروژه عقب نشینی دیوار گلخانه احمدآباد جانسپار سبب کاهش ترافیک شهری می شود

رئیس شورای اسلامی نسیم شهر گفت: اجرای پروژه عقب نشینی دیوار گلخانه احمدآباد جانسپار از مطالبات شهروندان نسیم شهر و عامل کاهش ترافیک شهری می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عیسی حسنلو رییس شورای اسلامی نسیم شهر در رابطه با پروژه عقب نشینی دیوار گلخانه احمدآباد جانسپار، اذعان داشت: درحال حاضر بازگشایی این مسیر به سمت خروجی اتوبان ساوه به تهران یکی از عمده‌ترین مطالبات شهروندان نسیم شهر می باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اجرای پروژه مذکور از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، تشریح کرد: با توجه به اینکه عمدتاً ورود و خروج شهروندان نسیم شهری از اتوبان تهران ساوه – بلوار پایانه بود و بالغ به ۵۰ درصد جمعیت نسیم شهر بعد از بلوار امام خمینی (ره) به سعیدآباد ساکن می باشند این یکی از راه‌های ارتباطی مردم به سمت تهران قرار می گیرد.

حسنلو همچنین در خصوص تاثیر اجرای پروژه عقب نشینی دیوار گلخانه احمدآباد جانسپار در ترافیک شهری نسیم شهر، بیان داشت: اجرای این پروژه سبب کاهش ترافیک شهری می شود و صرفه جویی در مصرف سوخت را نیز در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه با اجرای این پروژه صرفا ورود و خروج نسیم شهر منوط به بلوار پایانه نخواهد بود، تصریح کرد: همکاری مالک این اراضی و پیگیری‌های حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم و همچنین حمایت‌های بی‌دریغ بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان لایق تقدیر و تشکر می باشد.

رئیس شورای اسلامی نسیم شهر به روند اجرای پروژه اشاره کرد و گفت: انشاالله در ابتدای سال ۹۷ اجرا و تکمیل این پروژه، عیدی خوبی برای شهروندان نسیم شهری و آغازی برای اجرای دیگر پروژه‌های عمرانی در سطح شهر باشد.

وی درپایان باتوجه به فعالیت مناسب اصحاب رسانه در نسیم شهر، خاطرنشان کرد: از اصحاب رسانه برای انعکاس خبرهای مجموعه شورای اسلامی و شهرداری نسیم شهر و پیگیری‌ این طیف مسائل کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.