فرماندار شهرستان بهارستان:

اجرای پروژه بازسازی محور امام خمینی (ره) مجدداً آغاز شده است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: مشکلات موجود بر سر راه پروژه بازسازی محور امام خمینی (ره) رفع گردیده و اجرای این پروژه مجدداً آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان‌ در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای پروژه تعریض محور امام خمینی (ره)، بیان داشت: پروژه مذکور در حدفاصل روستای همدانک به جاده آدران – شهریار با جابجایی معارض و تاسیسات آب و فاضلاب موجود در این مسیر دوباره آغاز شده است و هم اکنون با روند مناسبی درحال پیشرفت می باشد.
وی در ادامه باتاکید بر حل و فصل موانع و معارض موجود در مسیر بازسازی محور امام خمینی (ره)، تصریح کرد: محور امام خمینی (ره) از شریان‌های اصلی بخش بوستان می باشد که تکمیل این پروژه می تواند تاثیر به سزایی در رفع ترافیک منطقه داشته باشد.
خانجانی در رابطه با وضعیت پروژه تعریض محور امام خمینی (ره)، اظهار داشت: توقف عملیات بازسازی این مسیر ماه‌ها است که باعث ایجاد ترافیک شده است و ناهمواری‌های موجود زمینه نارضایتی شهروندان را به دنبال داشت که مجدداً اجرای آن آغاز شده است.
وی همچنین به اهمیت تکمیل پروژه بازسازی محور امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: امیدواریم با اهتمام همه نهادهای مسئول در راستای اجرا و بهره‌برداری از این پروژه مهم، شاهد افتتاح پروژه بازسازی محور امام خمینی (ره) در هفته دولت سال جاری در شهرستان بهارستان باشیم.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت همکاری ادارات و دستگاه‌های خدمات‌رسان در تکمیل پروژه بازسازی محور امام خمینی (ره)، خاطرنشان کرد: مساعدت و اقدامات مدیریت آب و فاضلاب شهرستان بهارستان در  جهت رفع موانع این پروژه قابل قبول و لایق تقدیر می باشد و امید است این همکاری‌ها در اجرای دیگر پروژه‌های سطح شهرستان نیز ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.