سرپرست شهرداری شهرگلستان:

اجرای پروژه‌های عمرانی و رفع نیازمندی‌های شهرگلستان در الویت شهرداری می باشد/ پروژه‌های متعددی در دهه فجر افتتاح می شود

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: پروژه‌های متعدد به عنوان پروژه‌های هدف در سطح شهرگلستان برای بهره برداری و افتتاح ایام الله دهه مبارک فجر انتخاب شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر لزوم و اهمیت افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های شاخص عمرانی در ایام الله دهه فجر، اذعان داشت:بدون شک این موضوع در دستور کار جدی مجموعه مدیریت شهری گلستان قرار دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه مجموعه شهرداری نهادی اجرایی با وظایف و خدمات متعدد می باشد، تصریح کرد: از جمله شاخص‌ترین وظایف محوله به این مجموعه ارائه خدمات عمرانی، اجرای پروژه‌های عمرانی و رفع نیازمندی‌های سطح شهر است.

فرزین در رابطه با روند فعلی پیشرفت پروژه‌های عمرانی سطح شهرگلستان، اظهار داشت: درحال حاضر روند پیشبرد پروژه‌های عمرانی علی‌رغم نظر عموم کار بسیار سخت، پیچیده و تخصصی می باشد، چراکه از زمان تصمیم برای اجرای پروژه عمرانی در سطح شهر، مراحل و روند پیچیده فنی و مهندسی، اداری و مالی چون تأمین بودجه و اعتبار در جهت پروژه و لحاظ آن در بودجه سالیانه، انتخاب مشاور برای تهیه نقشه‌های اجرایی، تهیه برآورد و اسناد مناقصه، برگزاری مراحل اول و دوم مناقصه، انتخاب پیمانکار حائز صلاحیت طی می شود تا عملیات عمرانی پروژه به پیمانکار سپرده شود.

وی همچنین تسریع در اجرای پروژه های عمرانی با بالاترین کیفیت و دقت در اسرع وقت را رویکرد و اولویت اصلی شهرداری شهرگلستان برشمرد و گفت: عملیات اجرایی پروژه‌ها می بایست از کیفیت بالایی برخوردار باشند و هزینه‌های گزافی در راستای بازسازی و بهسازی آن‌ها صرف نشود و از سوی دیگر با تسریع در عملیات عمرانی پروژه‌های شهری زمینه تأمین و ارتقای سطح رفاه شهروندان و جلب رضایتمندی ایشان فراهم می شود.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به پروژه‌های هدف‌گذاری شده برای افتتاح در دهه فجر سال جاری، افزود: تسریع در روند عملیات عمرانی سالن ورزشی شهرک امام حسین (ع)، خانه اختصاصی کشتی، سالن ورزش‌های باستانی و پهلوانی، کتابخانه شهرک قلعه‌میر، پارک حاشیه رودخانه شادچای از ده متری سوم تا جاده ساوه و پل هاشم آهنگر و… از جمله پروژه‌های هدف برای ایام الله دهه فجر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.