بخشدار بخش بوستان:

اجرای عملیات کمربندی دو روستای اورین و همدانک باعث کاهش ترافیک منطقه خواهد شد

بخشدار بخش بوستان گفت: در تلاش برای اجرای پروژه کمربندی دو روستای اورین و همدانک در راستای کاهش بار ترافیکی منطقه می باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدمحسن موسوی بخشدار بخش بوستان در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید از پروژه‌های درحال انجام روستاهای اورین و همدانک، بیان داشت: پروژه‌های درحال اجرا در این دو روستا روند پیشرفت قابل قبول و مناسبی دارند و در آینده نزدیک بخش اعظمی از آن‌ها به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی در ادامه باتاکید بر خدمات ارائه شده در روستاهای بخش بوستان، تصریح کرد: خدمات‌رسانی و توسعه مناطق روستایی در جهت تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی جزو مهمترین اولویت‌ها و همچنین رویکردهای دولت تدبیر و امید می باشد.
موسوی به خدمات ارائه شده در حوزه‌های مختلف به روستاها اشاره کرد و عنوان داشت: خدمات‌رسانی در حوزه‎های مختلف از جمله امنیتی، عمرانی، ارتقا سرانه‌های ورزشی و …. به صورت بی‌نظیر صورت گرفته است، که نمونه‌هایی از آن در شهرستان بهارستان قابل مشاهده می باشد.

وی همچنین از مردم به دلیل مشکلات به وجود آمده ناشی از اجرای پروژه بلوار امام خمینی (ره) عذرخواهی کرد و گفت: امید است با بهره برداری از این پروژه در آینده نزدیک شاهد یکی از زیباترین ورودهای شهرستان بهارستان باشیم و همچنین حلاوت و شیرینی این پروژه عظیم سبب ایجاد رضایت در بین شهروندان بهارستانی شود.

بخشدار بخش بوستان درپایان باتوجه به برنامه‌ریزی انجام شده به منظور اجرای عملیات کمربندی دو روستای اورین و همدانک، خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است تا با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران عملیات اجرایی کمربندی اورین و همدانک را اجرا کنیم که بدون تردید اجرای این پروژه در کاهش ترافیک منطقه بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.