شهردار شهرگلستان:

اجرای طرح طعمه‌گذاری برای اتلاف حیوانات موذی درشهرگلستان آغاز شده است

شهردار شهرگلستان گفت: طرح طعمه‌گذاری در جهت اتلاف موش‌ها و حیوانات موذی و جلب رضایت شهروندان در شهرگلستان درحال اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رحیم پرچگانی شهردار شهرگلستان با اشاره به نارضایتی شهروندام از حضور حیوانات موذی در سطح شهر، بیان داشت: در همین راستا طرح طعمه‌گذاری برای اتلاف موش‌ها و حیوانات موذی در شهرگلستان آغاز شده است.

وی در ادامه با تشریح جزئیات اجرای طرح مذکور در شهرگلستان، تشریح کرد: شهرداری گلستان در راستای پاکسازی و سالم سازی شهر و همچنین ارتقای سلامت عمومی شهروندان، طرح طعمه‌گذاری برای اتلاف موش‌ها و حیوانات موذی را آغاز کرده است.

پرچگانی در رابطه با هدف اجرای این طرح در سطح گلستان، گفت: بدون تردید مشکلاتی که جوندگان موذی برای سلامت شهروندان به وجود می آورند بر کسی پوشیده نمی باشد و شهرداری گلستان قصد دارد با اجرای طرح ضربتی، بخشی از مشکلات ناشی از وجود این حیوانات را کاهش دهد.

وی همچنین با بیان اینکه شهرداری شهرگلستان همزمان با فرا رسیدن فصل سرما به طعمه‌گذاری در سطح شهر اقدام کرده، اظهار داشت: به ترتیب با اتلاف حیوانات موذی به ویژه موش‌ها و سالم سازی سطح شهر، مشکلات ناشی از وجود این حیوانات به حداقل خواهد رسید که فاز اول آن در محلات و خیابان‌های متعددی از جمله شهید قبادی، کوچه‌های بنفشه، کوچه‌های ارغوان، از سر گلستان تا فلکه اول، جنب مدرسه فضیلت قلعه‌میر، کوچه قاصدک سبزدشت، کوچه شهید سلگی، محله الهیه از غدیر یک تا هفت اجرا شده است.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به اهمیت مشارکت شهروندان در طرح مذکور، خاطر نشان کرد: از عموم شهروندان در خواست می شود در دفع زباله‌های خانگی خود دقت کرده و از ریختن ضایعات به داخل مسیل‌ها و انهار خودداری کنند تا موش‌ها امکان دسترسی به مواد غذایی و آب را نداشته باشند و در صورت مشاهده جانوران موذی با شماره سامانه ۱۳۷ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.