فرمانده نیروی انتظامی بهارستان:

اجرای طرح امنیت اجتماعی در بهارستان ادامه دارد/ یک باند هرمی در بهارستان شناسایی و متلاشی شد

فرمانده نیروی انتظامی بهارستان گفت: یک شرکت هرمی در نسیم شهر شهرستان بهارستان شناسایی و اعضای این باند دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چنگیزخانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان به اشاره به اجرای طرح امنیت اجتماعی در این شهرستان، اذعان داشت: در ادامه اجرای طرح مذکور و در راستا افزایش امنیت اجتماعی شهروندان، ۶۶ معتاد متجاهر و خطرناک از سطح بهارستان شناسایی، جمع آوری و به جهت بازپروری به کمپ‌های ترک اعتیاد معرفی شدند.

وی در ادامه باتاکید بر نقش غیرقابل انکار شهروندان بهارستانی در برخورد و مبارزه با مواد مخدر در شهرستان بهارستان، تشریح کرد: از عموم شهروندان می خواهم تا در صورت مشاهده فروشندگان مواد مخدر و همچنین معتادان متجاهر مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یا اداره بهزیستی شهرستان گزارش دهند تا مورد گزارش شده در اسرع وقت پیگیری و بررسی شود.

چنگیزخانی به شناسایی یک شرکت هرمی در بخش بوستان شهرستان بهارستان اشاره کرد و بیان داشت: با دستور معاون دادستان بهارستان یک باند ۱۲ نفره هرمی در نسیم شهر که اقدام به کلاهبرداری و فریب شهروندان بهارستانی می کردند، توسط نیروهای انتظامی شهرستان شناسایی و متلاشی گردید.

وی همچنین در تشریح جزئیات شناسایی عوامل این شرکت هرمی در بهارستان، تصریح کرد: این شرکت هرمی در شهرک رسالت نسیم شهر قرار داشت که با تلاش مأموران نیروی انتظامی شهرستان، اعضای این باند دستگیر و جهت سیر مراحل قلانونی به پلیس آگاهی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم برخورد با کلاهبرداری‌‌ها و شرکت‌های هرمی، افزود: مأموران در بازرسی از محل شرکت موفق به کشف و ضبط پک‌های آموزشی، کیس، مانیتور، کتابچه و جزوه‌های آموزشی در رابطه با فعالیت این شرکت شدند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.