شهردار نسیم شهر:

اجرای طرح استقبال از مهر در دستور کار قرار دارد/ نظارت بر عملکرد تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها در نسیم شهر تشدید می شود

شهردار نسیم شهر گفت: در راستای اجرای طرح استقبال از مهر نظارت‌ها بر عملکرد تاکسی‌ها، اتوبوس‌ها و سوریس‌های مدارس در نسیم شهر تشدید می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به برگزاری نشست هماهنگی ستاد استقبال از مهر، عنوان داشت: این جلسه در راستای ایجاد آمادگی لازم و پیش بینی تدابیر مورد نیاز برای استقبال از مهر ماه سال جاری در محل دفتر مدیریت شهری نسیم شهر تشکیل گردید.

وی در ادامه با بیان اینکه اجرای مصوبات جلسه مذکور بسیار حائز اهمیت می باشد، تصریح کرد: مدیران شهری نسیم شهر می بایست مطابق با یک برنامه‌ریزی منسجم و همچنین عزم جدی در راستای اجرای طرح استقبال از مهر گام بردارند.

شوندی در رابطه با وظایف و انتظارات موجود از مدیران شهری در راستای اجرای طرح استقبال از مهر، گفت: تمامی مدیران شهرداری نسیم شهر می بایست از هرگونه روزمرگی دوری کرده و کارهای نو و جدید را در دستور کاری، برنامه‌ها و در سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

وی همچنین به جزئیات اجرای طرح استقبال از مهر اشاره کرد و اذعان داشت: اقدامات اجرایی این طرح در زمینه مدیریت و کنترل ترافیک روان‌سازی و تسهیل عبور و مرور شهروندان در معابر شهری، اجرای صحیح طرح ایمن‌سازی در حاشیه مدارس سطح شهر و معابر مجاور آن شامل اجرای عملیات خط کشی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوهای هشدار دهنده مورد نیاز انجام می شود.

شهردار نسیم شهر باتاکید بر اهمیت توجه به سیستم حمل و نقل شهری، تبیین کرد: نظارت و کنترل بهینه به ویژه در نقاط حساس و پر ازدحام و نظارت بر عملکرد تاکسی‌ها و اتوبوس‌های درون شهری و برون شهری به جهت ارائه خدمات مناسب در دستور کار قرار دارد.

وی درپایان باتوجه به لزوم نظارت بر سرویس مدارس و وسایل نقلیه‌ای که دانش‌آموزان را به مدرسه می رساند، افزود: ساماندهی سرویس مدارس با همکاری اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان از جمله اقدامات مورد تاکید شهرداری نسیم شهر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.