فرماندار شهرستان بهارستان:

اجازه انحلال شورای اسلامی شهرگلستان را نخواهم داد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: برخی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان در تلاش برای انحلال این شورا می باشند که این اجازه را به آن‌ها نخواهم داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت فعلی شورای اسلامی شهرگلستان، عنوان داشت: برخی از اعضای شورای اسلامی شهر با رفتارهای خود به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به دنبال انحلال این دوره از شورای اسلامی شهر می باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه اجازه انحلال شورای اسلامی شهرگلستان را نخواهند داد، تصریح کرد: اگر به دنبال انحلال شورای اسلامی این شهر باشم سندی در اختیار دارم که تا بعد از ظهر می توانم اقدام کنیم و این شورا را منحل نماییم.

از جمله نکات قابل توجه صحبت‌های فرماندار بهارستان می توان به ساز مخالف‌های خود اعضای این شورا و به نوعی خودزنی آن‌ها اشاره کرد که پس از ایجاد این حجم از مشکلات برای شهر و شهروندان همچنان به فکر جبران و بهبود شرایط گلستان نمی باشند.

متاسفانه برخی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان درحال ایجاد اختلال در روند کار شورای اسلامی شهر می باشند که ما به آن‌ها توصیه می کنیم در رویه کاری خود تغییر ایجاد کنند و به فکر خدمت به شهر و شهروندان باشند، چراکه این کار تنها دلیل حضور آن‌ها بر روی صندلی‌های این شورا می باشد و اگر غیر از این باشد وجود آن‌ها تنها باعث زحمت بیشتر برای شهرگلستان و ساکنان آن است.

درپایان لازم به ذکر است که گرچه صحبت‌های فرماندار شهرستان بهارستان در خصوص جلوگیری از انحلال این شورا تا حدودی قابل قبول و منطقی است اما بدون تردید مردم خواستار بهبود وضعیت شهر می باشند که این امر رسیدگی شخص فرماندار و دیگر مسئولین را نیز طلب می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.