اجاره‌بهای بالا خانواده گلستانی را بی‌سرپناه کرد/ شورای شهر به موقع وارد عمل شد

افزایش قیمت مسکن و اجاره‌بهای منازل، خانواده ساکن شهرگلستان را در گرمای تابستان بی‌سرپناه کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با بالا رفتن قیمت مسکن و اجاره‌بها، بسیاری از خانواده‌های مستاجر برای تامین اجاره‌بهای بیشتر آن هم با بالا رفتن قیمت مایحتاج روزانه خانواده و ثابت ماندن حقوق‌های کارگری با مشکلاتی رو‌به‌رو شده‌اند، که سبب بی‌سرپناه شده برخی از این افراد شده است.

بنابر این گزارش یکی از خانواده‌های که زیربار اجاره‌بهای بالای خانه کمر خم کرده است، ساکن شهرگلستان می باشد که صاحب خانه وسایل منزل این خانواده را در کوچه ریخته است و این خانواده به ناچار مدتی را در کوچه و کنار پیاد‌ه‌رو سر کردند.

اما با گسترش خبر این اتفاق در کانال‌های خبری و اطلاع رسانی دقیق از محل زندگی این خانواده بهارستانی، علی سلیمی عضو شورای اسلامی شهرگلستان از نزدیک وضعیت این خانواده را بررسی کرد و با هماهنگی با شهردار شهرگلستان قرار شد مشکل این خانواده با مساعدت شهرداری و شورای اسلامی شهر در اولین فرصت مرتفع شود.

گفتنی است که این عضو شورای شهر در رابطه با وظایف شورای اسلامی شهر در قبال شهروندان، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر فقط شورای شهرداری نیست و باید خود را شریک مشکلات مردم بداند.

وی در ادامه در رابطه با شرایط این خانواده بهارستانی، تشریح کرد: درحال حاضر قرار شده است تا این خانواده به صورت موقت در مکانی اسکان داد شود تا در اسرع وقت مشکل مسکن آن‌ها حل شود و وظیفه شورای اسلامی شهرگلستان در قبال این خانواده گلستانی انجام شود.

درپایان لازم به ذکر است که شورای اسلامی و شهرداری شهرگلستان پیش از این نیز بارها در چنین مواردی به کمک همشریان خود رفته‌اند و وظایف خود را در چنین زمینه‌هایی به خوبی انجام داده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.