رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

اتحاد و همدلی آحاد مردم راز بقاء انقلاب و راه امام است/ باید در برابر تلاش نفوذ دشمنان، هوشیار باشیم

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: بدون تردید اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان سبب تکامل خط و راه امام راحل (ره) می گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه جمهوری اسلامی را مولود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران برشمرد و بیان داشت: این مهم با رهبری امام خمینی (ره) و به پشتوانه ملتی سرافراز و خستگی ناپذیر و همچنین به برکت خون شهیدان و مجاهدان راه فضیلت به بار نشست.

وی در ادامه با بیان اینکه نیمه خرداد یادآور به سوگ نشستن ملت ایران در غم بنیانگذار انقلاب اسلامی و همچنین آغاز قیام ملتی انقلابی در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ است، تشریح کرد: مردم ایران در پازندهم خردادماه با لبیک گفتن به رهبرفرزانه خود، خیزش اسلام خواهانه خود را آغاز کردند و امروز به الگوی ایستادگی در برابر رژیم‌‌های طاغوتی وابسته به اجانب برای ملت‌های مستضعف جهان تبدیل شده‌اند.

دهقان‌نیری باتاکید بر اینکه قیام پانزده خرداد، نقطه عطفی در تحولات دوران پیش از انقلاب می باشد، اذعان داشت: این روز یادآور سینه سپر کردن ملت مسلمان ایران در دفاع از ارزش‌های اسلامی و ولایی‌شان می باشد و همچنین یادآور ایستادن این ملت مظلوم در مقابل آماج گلوله‌های رژیم پهلوی است.

وی همچنین در رابطه با اهمیت اتحاد و همدلی بین آحاد مردم، تشریح کرد: بدون تردید این اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان می باشد که سبب تکامل خط و راه امام راحل (ره) شده است و به نوعی این موضوع، راز بقاء انقلاب می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان باتوجه به خطر نفوذ دشمنان که رهبر معظم انقلاب نیز به آن تاکید فراوان نموده است، خاطرنشان کرد: امروز همه ما باید بدانیم که دشمن برای نفوذ به بدنه انقلاب و عملی سازی توطئه‌ها و نقشه‌های خود به دنبال اختلاف افکنی و دو قطبی کردن جامعه اسلامی می باشد و می بایست بیش از پیش در برابر حرکات دشمن هوشیار باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.