شهردار شهرگلستان:

اتحاد، همدلی و تلاش شبانه روزی از دلایل بهبود و افزایش سرعت اجرای پروژه‌ها در گلستان است

شهردار شهرگلستان گفت: اتحاد، همدلی و تلاش شبانه روزی شهرداری و شورای اسلامی شهر، 7 پروژه عمرانی بزرگ شهرگلستان تکمیل و آماده بهره برداری شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشاره به اهمیت توسعه متوازن شهر، عنوان داشت: در این راستا توزیع عادلانه و یکسان اقدامات و پروژه‌های شهری، و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را در دستور کار خود قرار داده‌ایم تا گلستان در تمام نقاط خود به طور همزمان به سمت پیشرفت  و آبادانی برود.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت نوسعه پایدار و متوازن شهرگلستان، تصریح کرد: در جهت ارائه خدمات مطلوب در حوزه عمرانی و به صورت یکسان در مناطق مختلف شهری، توزیع عادلانه پروژه‌ها در دستور کار قرار دارد و ۷ پروژه رفاهی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی… در سطح شهرگلستان به زودی افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

علیرضا عرب در رابطه با روند پیشرفت و احداث پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهر، گفت: در طول هفته‌های گذشته پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در پروژه‌های عمرانی درحال اجرا در سطح شهر صورت گرفته است و امروز پس از گذشت حدود یک سال خدمتی ماندگار، شاهد اتمام  این پروژه‌ها می باشیم.

وی با بیان اینکه بخشی از تلاش‌های شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان از میان خیل عظیم پروژه‌های در دست اجرا به ثمر نشسته است، تبیین کرد: با بهره برداری و افتتاح پروژه‌های تکمیل شده در هفته دولت سال جاری، حلاوت کام مردم شهرستان بهارستان به ویژه شهروندان گلستانی بیش از پیش شیرین می شود.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به اهمیت اتحاد، همدلی و تلاش شبانه روزی در پیشبرد وظایف و اهداف مجموعه مدیریت شهری، افزود: با رعایت این اصول، پروژه‌های زیرگذر امام رضا (ع) سه راهی آدران، مجموعه بزرگ ورزشی و استخر قلعه‌میر، فاز سوم پارک حاشیه رودخانه شادچای، دیوار ساحلی رودخانه شادچای، بهسازی و ساماندهی جاده ارتباطی ریه و ایستگاه شماره ۵ آتش نشانی به اتمام رسیده و به زودی افتتاح خواهند شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.