رئیس اتاق اصناف بهارستان:

اتاق اصناف بهارستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است/ دیگر با نانوایی‌ها مماشات نمی کنیم

رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت: به دنبال ابتلا یکی از مسئولین اتاق اصناف بهارستان به ویروس کرونا، اتاق اصناف این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان با اشاره به لزوم رعایت جانب احتیاط در خصوص بیماری کرونا، بیان داشت: متاسفانه یکی از اعضای هیأت مدیره اتحادیه‌های شهرستان بهارستان چند روزی است که به ویروس کرونا مبتلا شده است.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه امکان ابتلا دیگر اعضا نیز به ویروس کرونا وجود دارد، تصریح کرد: فعلاً تا اطلاع ثانوی تمام اتحادیه‌های تحت پوشش اتاق اصناف شهرستان بهارستان تعطیل می باشد.

درویشی در رابطه با احتمال بروز برخی مشکلات در اثر تعطیلی اتاق اصناف، اذعان داشت: در همین راستا واحد بازرسی شهرستان بهارستان همچنان به فعالیت خود در سطح شهرستان ادامه می دهد تا از تخلفات احتمالی جلوگیری به عمل آید.

وی همچنین به اقدامات اتاق اصناف شهرستان بهارستان در جهت مبارزه با کرونا اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از شیوع کرونا تاکنون در سه شهر گلستان، نسیم شهر و صالحیه بیش از ۱۱۰۰ صنف از جمله قهوه خانه‌ها، آرایشگاه‌های زنانه، گیم نت‌ها و…. تعطیل یا پلمب شده‌اند.

رئیس اتاق اصناف بهارستان با بیان اینکه هیچگونه تخلفی در شرایط فعلی قابل قبول نمی باشد، تبیین کرد: طبق دستور دادستان شهرستان بهارستان لوازم واحدهای صنفی که بدون اجازه اقدام به فک پلمب کرده‌اند به زودی ضبط خواهد شد.

وی درپایان باتوجه به عدم رعایت نکات بهداشتی توسط برخی نانوایی‌ها، افزود: دیگر با نانوایی‌ها مماشات نخواهیم کرد و اگر گزارشی مبنی بر عدم رعایت مسائل بهداشتی به دستمان برسد بدون تعارف اقدام به پلمب می کنیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.