ابوترابی فرد: رهبری هوشمندانه و حضور مبتنی بر بصیرت مردم ، یک تهدید جدی را به یک فرصت کلیدی تبدیل نمود

همایش 9 دی در شهرستان بهارستان با حضور عظیم مردم و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه ؛ عصر امروز همایش 9دی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور سرگرد علمدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بهارستان ائمه محترم جماعات و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار شد .

این مراسم  با اجرا و رونمایی از آخرین کاراز  مهدی قربانی دومین خواننده ملی مذهبی کشور به نام  9دی همراه بود و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد در مباحث فتنه 1388 و 9 دی همراهی شد.

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد در بیان فتنه 88 اذعان داشت : انقلاب اسلامی روزهای تاریخی و ماندگاری را در کارنامه خود طی نموده است. این روزهای  تاریخی و ماندگار در تحولات سیاسی  اجتماعی و اقتصادی حرکت ملت بزرگ ایران و تحولات منطقه و معادلات سیاسی جهانی نقش مهمی را ایفا نموده است . شاید بتوان یکی از این روز ها را که آغاز یک تحول است روز 22 بهمن سال 1357 ذکر کرد و  یکی دیگر از روزهای ماندگار تاریخی روز آزادی خرمشهر است که آغاز تحول صحنه نبرد ورویارویی ما با استکبار جهانی را رقم زد . بدون تردید  از این روز های تاریخی روز 9 دی سال 1388 است که نقش مهم و محوری در تحولات سیاسی و اجتماعی فراروی ما داشته است

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود : واقعیت این است که با کمال تاسف بعد از انتخابات 88 شاهد تببین مواضع نظام از سوی رهبر انقلاب بودیم که این مواضع به صورت روشن تبیین و تعریف گردید، برای برون رفت از چالش سیاسی که به دلایلی خلق شد بود. بعد از تبیین سیاست کلان نظام برای برون رفت از این تنگا متاسفانه عده ای کاملا رویای نظام و مواضع تعریف شده از سوی رهبر حرکت کردند و بیگانگان ودشمنان استقلال امنیت و عزت انقلاب در کنار آنان قرار گرفتند و در حوزه هایی مدیریت صحنه در دست داشتند.

ابوترابی فرد افزود : تردیدی ننمایید اگر مدیریت مبتنی خرد ورزی ایمان و درایت رهبر انقلاب و لبیک نیروهای وفادار انقلاب و بسیجی و هوشمند که در راس هرم حرکت اجتماعی قرار داشتند و همراهی توده های عظیم مردم در 9 دی نبود مطمئنا کشور هزینه های سنگینی را پرداخت می کرد بنده گمان نمیکنم در واقعیت یک سیاستمدار تردیدی داشته باشد رهبری هوشمندانه و حضور مبتنی بر آگاهی بصیرت خرد ورزی موقعیت و زمان شناسی و ایمان مبتنی بر توده مردم این نقشه ها را خنثی کرد و یک تهدید جدی را به یک فرصت کلیدی تبدیل نمود این است که 9 دی یک روز ماندگار در تاریخ انقلاب است .

وی در ادامه سخنان خود بیان داشت : اگر اعتقاد دارید که حماسه سیاسی 24 خرداد 92 با مشارکت مبتنی بر اخلاق و انضباط و قانون ملت ایران و بیش 73 درصد از کسانی که از صلاحیت مستقیم برخوردار بودند را بر عزت و اقتدار این کشور هموار کرد در این اعتقاد تردیدی است .  شما یک نیروی اصلاح طلب یا اصول گرا یا عنصر هوشمند سیاسی را میشناسید که تردید کند حماسه 24 خرداد 92 یک نقطه پرش شد برای انسجام ملی اگر این واقعیت را قبول دارید سوال این است اگر مدیریت و رهبری و سکانداری انقلاب امام خامنه ای مد ضله و بصیرت و آگاهی ملت ایران در 88 نبود ایا راه برای خلق 9 دی دیگری در 24 خرداد فراهم می آمد .

حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد در بیان بصیرت ملت ایران در 9 دی اذعان داشت : اگر آن مدیریت و رهبری و اقتدار و هماهنگی ملت ایران نبود آیا میتوانستیم از چالش های سال 88 عبور کنیم  و این مقدار عزت مندانه عبور کرده و حماسه سیاسی 92 را خلق بنماییم . باید این سرمایه اجتماعی را پاس داشت و نباید این دستاورد بزرگ را که حاصل رهبری مبتنی ایمان و عقلانیت و حکمت و حضور و مشارکت مبتنی بر بصیرت و زمانشناسی ملت ایران است فراموش کرد نباید کار غیر قابل قبول و بدون  توجیه  سیاسی و دینی کسانی که مدیریت جریان را مقابل مدیریت رهبری نظام عهده داشتند را به فراموشی سپرد و در اندیشه طهارت برآمد که این با مصالح ملی همسو نیست این منافع ملت ایران را رقم نمیزند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در همین راستا افزود : امیدوارم که همه با هوشمندی این سرمایه بزرگ را پاس داریم و دستاورد ارزشمند آنرا حراست کنیم و از ارکان کلیدی آن یعنی رهبری هوشمند نظام و ملت وفادار به اسلام و انقلاب و رهبری با همه وجود حراست نمایینم و در راه اقتدار ملی قدم بر داریم . چه مانعی دارد به خطاهایی که شده است اذعان بنماییم ؟ چه مانعی دارد که اذعان کنیم که حرکتمان در برابر نظام و رهبری در راستای هدف بیگانگان بود ؟ چرا مانعی دارد اذعان کنیم که این انسجام و وحدت ملی که امروز داریم سرمایه مدیریت رهبری انقلاب است که دیروز قدر نمیشناختیم اما امروز قدرشناس او هستیم دغدغه رهبری نظام با الهام ار اموزه های دین و بینش عمیق سیاسی و بصیرت دینی وحدت و انسجام حداکثری ملت ایران است و این وحدت در زیر چتر اسلام  و انقلاب و قانون اساسی و رهبری هوشمند و رهبری نظام بدست می آید.

ابوترابی فرد در پایان و در بیان توصیه ای به نسل های آینده اذعان داشت : به افراد جا مانده از این غافله و حتی به خودمان بر حضور این حرکت هماهنگ و مقتدرانه ملت توصیه کنیم . خدا را شاکریم که امروز شاهد اوج بالندگی و اقتدار ملت ایران هستیم و با اقتدارراه پیشرو را میبینیم و رصد میکنیم و برای افزایش اقتدار ملی گام بر میداریم آینده متعلق به ملت ایران و ملت های همسو با انقلاب  اسلامی است که شما آثار آنرا در منطقه و جهان مشاهده می کنید به امید آنکه با افزایش اقتدار سیاسی و دفاعی و ملی  و فرهنگی راه برای افزایش اقتدار ملت اسلام و ملت های مظلوم منطقه و شکست توطعه های ملت های استکبار فرآهم گردد.

DSC_0073

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.