ابراهیم رفیعی ؛ حماسه 9 دی روز تجلی عشق مردم به انقلاب ، امام و رهبری است

سخنان رئیس آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان از 9 دی

به گزارش بهارستانه ؛ رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در گفتگو با خبرنگار ما به مناسبت روز 9 دی اعلام کرد ؛ مردم ایران همیشه ثابت کرده اند که پای ارزشهای دینی و انقلابی خود ایستاده اند و لحظه ای از آرمانهای انقلاب ، امام و رهبری عقب نشینی نخواهند کرد.

ابراهیم رفیعی در پاسخ به این سؤال که تاثیر این روز در محیط های داخلی و خارجی و پیامدهای آن را چگونه ارزیابی می کنید؟ گفت: این که بگوییم آمریکا و اسرائیل و دنباله روهای آنان خیرخواه ملت ایران هستند از سر ساده لوحی است یا از روی غرض است چون تاریخ معاصر ما خلاف این روایت را دارد.

همیشه مستکبرین به ایران بعنوان طعمه خود نگاه کرده اند و برای انقلاب ما خوابهای پلیدی در سرداشته و دارند .و در 9 دی دیدید وقتی مردم به صحنه آمدند برای دشمن ثابت شد که مردم همچنان قاطعانه از ارزشها و انقلاب دفاع می کنند و دندان طمع را موقتا کشیدند. و جالب اینکه نسل جوان پیشرو این حرکت بودند.

ابراهیم رفیعی در خصوص نقش دانش آموزان در حفظ و نگهداری پیام 9 دی گفت: از معجزات انقلاب اسلامی است که هر روز که بر عمر انقلاب افزوده می شود نسلهای جدیدتر به آن علاقه مند تر می شوند امروز جوانان ما اگر از پدرانشان انقلابی تر نباشند عقب تر هم نیستند و این باعث ناامید ی دشمن می شود و در همین جا از همکاران فرهنگی عاجزانه استدعا دارم آرمانهای امام و شهدا و منویات مقام معظم رهبری را با شیوه های منطقی علمی و درست به نسل جدید منتقل کنند که بحمدالله در تلاش هم هستند.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در خصوص پیام مردم به مسئولین در این ایام چنین گفت: پیام مردم امروز به مسئولین خیلی روشن است مردم از مسئولین می خواهند با اتحاد، اعتدال به دور از هر افراط و تفریطی ، با درک درست از زمان و با پیروی از ولایت فقیه برای مردم کار کنند نه یک قدم از رهبری جلو بیفتند و نه خیلی عقب بمانند. و به فکر مردم باشند چون تمام روزهای بزرگ و با عظمت تاریخ و انقلاب ما متعلق به مردم است 9 دی هم متعلق بر مردم و تمام ایرانیان است باید مراقبت شود که دستاور عظیم این روز دستمایه دستجات سیاسی قرار نگیرد و با مصادره آن دستاورد عظیمش را به منافع فردی و گروهی تقلیل ندهند این روز متعلق به کل ملت است باید دست به دست هم دهیم تا نظام جمهوری اسلامی هر روز نسبت به قبل قوی تر و بالنده تر و سرافرازتر باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.