شهردار شهرصالحیه:

آگاه‌سازی و بصیرت افزایی افکار عمومی در دستور کار شهرداری صالحیه قرار دارد

شهردار شهرصالحیه گفت: آگاه‌سازی و بصیرت افزایی افکار عمومی از طریق برگزاری نشست‌هایی با همین مضمون در دستور کار شهرداری صالحیه قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری سلسه جلسات بصیرت افزایی در سطح شهرستان بهارستان، عنوان داشت: هدف اصلی برگزاری نشست‌های بصیرتی در شهرصالحیه استفاده به عنوان راهکاری موثر در تقابل با سیاه نمایی و فتنه انگیزی دشمنان انقلاب اسلامی می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت برگزاری اینگونه جلسات بصیرتی در جامعه امروز، تبیین کرد: جلسات مذکور در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی درحال برگزاری است، چراکه موضوع مذکور امروزه از آسیب‌های جدی تلقی می شود.

قربانی در رابطه با دلایل برگزاری نشست‌های بصیرت افزایی در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: با برگزاری جلساتی با محتوای دشمن شناسی و شناخت فتنه در تلاش می باشیم تا در مسیر مقابله با تهاجم فرهنگی گام برداریم.

وی همچنین با بیان اینکه افزایش بصیرت و آگاهی جامعه جزو وظایف مسئولین می باشد، تصریح کرد: بدون تردید در مسیر آگاه‌سازی و بصیرت افزایی افکار عمومی و رشد فرهنگی جامعه از هیچگونه تلاشی مضایقه نخواهیم کرد تا از هرگونه فتنه و تلاش دشمنان در راستای تهاجم فرهنگی جلوگیری شود.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی و شناسایی تهاجم فرهنگی در الویت نشست‌های بصیرتی قرار دارد، خاطرنشان کرد: این نشست‌ها به صورت مسنجم در محل سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی و هنری شهید امامی شهرداری صالحیه برگزار می شود که تاکنون با استقبال خوبی از سوی شهروندان بهارستانی به ویژه قشر جوان همراه بوده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.