آموزش و پرورش ناحیه ۲بهارستان،بهترین اداره نسیم شهر به انتخاب نسیم شهرنیوز

نسیم شهر نیوز به منظور ارج نهادن به زحمات و تلاش های مسئولین دستگاههای مختلف شهرمان تصمیم گرفت تا بهترین اداره شهر در سال۱۳۹۲را انتخاب و معرفی نماید. به گزارش بهارستانه،لازم به ذکر است این انتخاب براساس مواردی چون موفقیتهای اداره در طول سال جاری ، نحوه خدمت رسانی با توجه به محدودیتهای موجود ، […]

نسیم شهر نیوز به منظور ارج نهادن به زحمات و تلاش های مسئولین دستگاههای مختلف شهرمان تصمیم گرفت تا بهترین اداره شهر در سال۱۳۹۲را انتخاب و معرفی نماید.

به گزارش بهارستانه،لازم به ذکر است این انتخاب براساس مواردی چون موفقیتهای اداره در طول سال جاری ، نحوه خدمت رسانی با توجه به محدودیتهای موجود ، تکریم ارباب رجوع، اطلاع رسانی صحیح و به موقع و میزان رضایت نسبی شهروندان از ادارات صورت گرفت .

بر این اساس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲بهارستان به ریاست جنب آقای عبدالله نوحی بهترین اداره نسیم شهر به انتخاب سایت اخبار نسیم شهر و پس از نظر سنجی از جمعی از نخبگان و فعالان اجتماعی و مطبوعاتی معرفی می شوند.

همچنین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان به ریاست حجت الاسلام قلی زاده  و اداره ورزش و جوانان بخش بوستان به ریاست بهروز ملایی نیز تلاش های در خور تقدیری در سال جاری داشته اند.

تاکید می شود این انتخاب تنها توسط سایت نسیم شهرنیوز  صورت گرفته است .

منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.