سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان:

آموزش درست راه تربیت نسلی با سواد فرهنگی کافی می باشد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان گفت: ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه نیازمند برنامه‌ریزی و آموزش درست در سنین پایین می باشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان به مناسبت روز معلم با چند تن از معلمان هنرمند بخش بوستان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

آبکار در این جلسه با بیان اینکه مقام معلم، بالاترین جایگاه معنوی می باشد، اظهار داشت: بدون تردید همه ما مدیون معلمان خود می باشیم و تمام داشته‌های ذهنی امروز خود را از کسانی داریم که خالصانه و عاشقانه بیشترین زمان‌های خود را صرف آموزش و پرورش ما کردند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری برنامه‌های مشترک هنری در سطح شهرستان بهارستان، تشریح کرد: برنامه‌هایی نظیر تئاتر دانش آموزی، نمایشگاه‌های هنری و ورکشاپ دانش آموزی به صورت مشترک توسط ادارات آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۲ بهارستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان باتاکید بر اینکه ارتقای سطح فرهنگ عمومی نیازمند برنامه‌ریزی و فرهنگ سازی است، عنوان داشت: ارتقای سطح فرهنگ عمومی یک شهرستان میسر نمی شود مگر از طریق آموزش درست به افراد جامعه، که این آموزش باید از سنین پایین انجام شود.

وی درپایان باتوجه به نقش غیرقابل انکار معلمان و نهادهای آموزشی در ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه، افزود: وظیفه نهادهای فرهنگی و آموزشی این است که برای رسیدن به این هدف مهم برنامه‌ریزی درستی داشته باشند و آسیب‌های موجود را شناسایی نمایند تا از این طریق نسلی با سواد فرهنگی کافی تربیت شود.

لازم به ذکر است که درپایان این دیدار، کتابی در حوزه ادبیات از سوی غلامرضا آبکار به معلمان هنرمند بخش بوستان اهدا شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.