آموزش به کارگیری از ابزارهای الکترونیکی هوشمند در دستور کار مسئولین بهارستانی قرار گرفته است

چگونگی و نحوه به کارگیری از ابزارهای الکترونیکی هوشمند به دنبال برگزاری کارگاه‌های آموزشی در سطح شهرستان بهارستان درحال آموزش می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی امنیت در فناوری اطلاعات و ارتباطات به مناسبت حضور در هفته پدافند غیرعامل با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در این شهرستان برگزار گردید.

گفتنی است که این کارگاه آموزشی که به جهت آموزش مسئولین و کارشناسان ستادی در سالن اجتماعات شبکه و درمان شهرستان بهارستان برگزار گردید با استقبال خوبی از سوی شرکت‌کنندگان مواجه شد.

فرزانه رجبی کارشناس انفورماتیک شبکه بهداشت و درمان بهارستان در کارگاه آموزشی مذکور در رابطه با تهدیدات ابزارهای الکترونیکی هوشمند و مفاهیم امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات نکات مفیدی را به حاضرین در جلسه بیان کرد.

وی در ادامه باتاکید بر خطرات و تهدیدات موجود در فضای مجازی و ابزارهای الکترونیکی هوشمند، بیان داشت: فضای جنگ سایبری و تهدیدات سایبری در فضای مجازی موضوعی جدی می باشد که نیازمند توجه ویژه بوده و رعایت اصول امنیتی در استفاده از این فضا امری ضروری و مهم تلقی می شود.

رجبی همچنین در این کارگاه آموزشی چند توصیه مهم در به کارگیری از ابزارهای الکترونیکی هوشمند به کارشناسان حاضر در این جلسه ارائه داد و به تشریح هریک از موضوعات طرح شده در طول جلسه پرداخت.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی امنیت در فناوری اطلاعات و ارتباطات به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.