بخشدار بخش گلستان:

آموزش باید الویت تمامی برنامه‌ها در بهارستان قرار بگیرد

بخشدار بخش گلستان گفت: آموزش به عنوان اقدامی موثر در جهت پیشرفت هرچه بهتر باید الویت تمامی برنامه‌ها در شهرستان بهارستان قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی مقابله با مخاطرات طبیعی و‌ غیرطبیعی در راستای آموزش بانوان بهارستانی برای نخستین بار با حضور کارشناسان مربوطه در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

گفتنی است که این کارگاه آموزشی با همت و‌ پیگری بخشداری بخش گلستان، واحد امور بانوان فرمانداری بهارستان و شورای اسلامی روستای ریه برای بانوان شاغل در بیش از ۲۰ ادراه سطح شهرستان در بخشداری بخش گلستان برگزار گردید که با استقبال خوبی مواجه شد.

نجفی بخشدار بخش گلستان در رابطه با اهمیت برگزاری کارگاه‌های آموزشی مختلف در سطح شهرستان بهارستان، گفت: آموزش می بایست الویت تمامی برنامه‌ها قرار گیرید چراکه این موضوع از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اثرات و نتایج آموزش صحیح، خاطرنشان کرد: بدون تردید با آموزش صحیح و ‌اصولی می توان گام‌های بیشتر و‌ بهتری را در راستای موفقیت شهرستان بهارستان و همچنین کشور برداشت.

همچنین آسوده مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان بهارستان در این کارگاه آموزشی قول مساعد و پیگیری در جهت برگزاری هرچه بیشتر کلاس‌ها و ‌کارگاه‌های آموزشی ویژه بانوان بهارستانی داد.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی مقابله با مخاطرات طبیعی و‌ غیرطبیعی به سئوالات حاضرین در این کلاس آموزشی پیرامون مطالب مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.