آمار خودکشی دختران بهارستانی نگران کننده است/ دختر جوان گلستانی خود را حلق آویز کرد

سریال خودکشی دختران نوجوان و جوان شهرستان بهارستان امروز با طناب دار به محله سلطان آباد شهرگلستان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، آسیب‌های اجتماعی انواع مختلفی دارد که می توان ناراحت‌کننده‌ترین آن‌ها را پدیده خودکشی دانست، چراکه در این شرایط فرد در وضعیتی قرار می گیرد که خود به زندگی خود پایان می دهد و خارج از موضوعات مربوط به حوزه دین، از نظر انسانی و اجتماعی نیز امری تاسف‌بار و ناراحت‌کننده می باشد.

گفتنی است نگرانی حاصل از این امر زمانی به اوج خود می رسد که نوجوانان و جوانان در یک منطقه دست به خودکشی بزنند که متاسفانه این موضوع در شهرستان بهارستان بسیار شایع شده است و امروز برای چندمین بار در طول سال جاری بهارستان شاهد خودکشی یک دختر جوان دیگر بود.

بنابر این گزارش ساعتی قبل یک دختر ۱۸ ساله در کوچه هاشم آهنگر محله سلطان آباد شهرگلستان به دلایل نامشخص با طناب خود را حلق آویز و به زندگی خود پایان داد و بار دیگر شهرستان بهارستان در غم از دست دادن یک دختر جوان دیگر فرو رفت و این درحالی است که هیچ اقدامی از مسئولین شهرستانی پیرامون این سریال خودکشی دختران بهارستانی به چشم نمی خورد.

جسد این دختر جوان به جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع ذیربط گردیده و علت و انگیزه این خودکشی درحال حاضر تحت بررسی می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که بخشی از خودکشی‌های دختران جوان و نوجوان بهارستانی مربوط به موضوع ارتباط بین دختران و پسران و دوستی‌های این چنینی می باشد که در آن دختران به دلیل ضربه‌های عاطفی و روحی یا مشکلات دیگر در شرایطی قرار می گیرند که دیگر توان تحمل ندارند و این امر بسیار نگران‌کننده نیاز بررسی‌ها، اقدامات و رسیدگی ویژه مسئولین شهرستان بهارستان است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.