معاون فنی و عمرانی فرماندار بهارستان:

آمادگی نیروهای عملیاتی اداره گاز بهارستان مورد سنجش قرار گرفت/ مانورهای عملیاتی گاز در بهارستان برگزار گردید

معاون فنی و عمرانی فرماندار بهارستان گفت: سطح و میزان آمادگی نیروهای عملیاتی اداره گاز شهرستان بهارستان با برگزاری مانورهای مختلف مورد سنجش قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فاضل نجفی معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان بهارستان در رابطه با سنجش سطح آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان در سطح شهرستان، عنوان داشت: دو مانور عملیاتی و تخصصی گاز در شهرستان بهارستان به همین منظور انجام گردید.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات برگزاری این دو مانور در شهرستان بهارستان، تشریح کرد: دو مانور عملیاتی و تخصصی گاز در شهرصالحیه جاده روستای امامزاده باقر (ع) و همچنین در شهرگلستان به صورت کاملاً استاندارد و اصولی برگزار شد.

فاضلی با بیان اینکه اجرای اینگونه مانورها برای سنجش میزان آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان مختلف ضروری به حساب می آید، اظهار داشت: مانور عملیاتی و تخصصی گاز در شهرستان بهارستان طبق برنامه سالیانه از پیش تعیین شده شهرستان برگزار شد.

وی همچنین به زلزله‌های اخیر در نقاط مختلف کشور و اهمیت آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان در صورت بروز بلایای طبیعی اشاره کرد و تبیین کرد: دو مانور عملیاتی مذکور به منظور بررسی آمادگی نیروهای عملیاتی اداره گاز در مدیریت بحران و با حضور دستگاه‌های متولی برگزار گردید.

معاون فنی  و عمرانی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به موضوعات و زمینه‌های مختلف به کار گرفته شده در هر یک از مانورهای برگزار شده در شهرهای صالحیه و گلستان، خاطرنشان کرد: در مانور شهرصالحیه که در جاده امامزاده باقر (ع) برگزار گردید، موضوع اصلی مانور آسیب دیدگی شبکه بر اثر وثوع زلزله بود و همچنین در مانور شهرگلستان، محور اصلی برگزاری مانور آسیب دیدگی شبکه گاز بر اثر برخورد بیل مکانیکی با لوله گاز بود، که در هر یک از مانورهای مذکور، نیروهای اداره گاز شهرستان بهارستان به خوبی عمل کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.