رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

آماده واگذاری زمین برای احداث بیمارستان می باشیم/ تجهیز شهربازی شهرصالحیه در دستور کار قرار دارد

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: مجموعه مدیریت شهری آماده واگذاری زمین به جهت احداث بیمارستان در صالحیه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با اشاره به لزوم افزایش سرانه‌های بهداشت و درمان شهر، اذعان داشت: آماده واگذاری زمین برای احداث دومین بیمارستان شهرستان بهارستان در مجاورت جاده امامزاده باقر (ع) می باشیم.

وی در ادامه با بیان‌ اینکه احداث دومین سوله مدیریت بحران در مجاورت بوستان ولایت پیش بینی شده است، تصریح کرد: احداث سومین زمین چمن مصنوعی و سینمای مجهز در این محدوده تفرجگاهی از جمله برنامه‌های پیش روی ما در این محدوده است.

دهقان‌نیری همچنین در رابطه با شرایط شهربازی درحال احداث در شهرصالحیه، بیان داشت: تجهیز و اضافه شدن دستگاه‌های بازی در بزرگترین شهربازی شهرستان بهارستان در صالحیه در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد.

وی همچنین به لزوم ایجاد شرایطی به جهت کنترل هرچه بهتر امنیت و نظم در چنین مکانی اشاره کرد و گفت: ایجاد شرایط مسهل نظیر اتاق مانتیورنیگ از تدابیر ارتقا شرایط کیفی تفریح و امنیت این مکان تفریحی به شمار می آید.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به روند احداث پروژه کمربندی جنوبی شهر، خاطرنشان کرد: برای انجام اقدامات مضاعف در راستای شتاب دهی به روند احداث پروژه کمربندی جنوبی صالحیه آمادگی لازم در مجموعه مدیریت شهری وجود دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.