آلمان در معرض خطر تروریسم قرار دارد

رئیس موسسه حفاظت از قانون اساسی آلمان ضمن هشداردرباره خطر تروریستهای قفقازی برای کشورش تصریح کرد که آلمان همچون گذشته در معرض خطر تروریسم قرار دارد.به گزارش بهارستانه به نقل از افکارنیوز ، رئیس موسسه حفاظت از قانون اساسی آلمان با توجه به حملات تروریستی در بوستون درباره خطر تروریستهای قفقاز برای آلمان هشدار داد. […]

رئیس موسسه حفاظت از قانون اساسی آلمان ضمن هشداردرباره خطر تروریستهای قفقازی برای کشورش تصریح کرد که آلمان همچون گذشته در معرض خطر تروریسم قرار دارد.به گزارش بهارستانه به نقل از افکارنیوز ، رئیس موسسه حفاظت از قانون اساسی آلمان با توجه به حملات تروریستی در بوستون درباره خطر تروریستهای قفقاز برای آلمان هشدار داد.

وی که با روزنامه “دی ولت” سخن می گفت گفت که ما در آلمان از جمله درباره حدود ۲۰۰ تن از طرفداران گروه “امارت قفقاز” که در کشور ما زندگی می کنند بررسی هایی را انجام می دهیم.

“امارت قفقاز” نام یک گروه شبه نظامی است که از طرف روسیه و آمریکا به عنوان سازمان تروریستی شناخته شده و گویا مناسباتی با القاعده دارند.

جرج ماسن همچنین خاطر نشان کرد که ما بخصوص به منابع تامین نیازهای مالی تروریستها و خطراتی که از این راه ایجاد می شود و مبارزان قفقازی که به آلمان می آینده توجه داریم.

وی همچنین تصریح کرد که خطر حملات تروریستی در آلمان همچنان بالاست و کشور ما مانند گذشته در معرض خطر حملات تروریستی قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.