آلمان اولین تیم صعودکننده به مرحله نهایی شد

در ادامه بازی‌های دور هشتم مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره اروپا، تیم ملی آلمان با کسب یک پیروزی خارج از خانه مقابل مقدونیه به‌عنوان اولین تیم بلیت سفر به قطر را کسب کرد.

به گزارش بهارستانه، در ادامه دیدارهای دور هشتم مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره اروپا، شب گذشته (دوشنبه) ۱۱ بازی در گروه‌های مختلف برگزار شد که در مهمترین آنها از گروه J تیم ملی آلمان با کسب پیروزی قاطع ۴ بر صفر مقابل میزبان خود تیم مقدونیه شمالی و با توجه به شکست ارمنستان در خانه رومانی به‌عنوان اولین تیم جواز صعود به مرحله نهایی رقابت‌ها را کسب کرد.

برای ژرمن‌ها کای هاورتس در دقیقه ۵۰، تیمو ورنر دو بار در دقایق ۷۰ و ۷۳ و جمال موسیالا در دقیقه ۸۳ گلزنی کردند تا تیم تحت هدایت هانسی فلیک هفتمین برد خود را کسب کند و با ۲۱ امتیاز به‌عنوان تیم اول گروه آخر رقابت‌ها در قاره سبز و در فاصله دو دور مانده به پایان مرحله انتخابی، صعود کند.

در دیگر بازی مهم در گروه G تیم ملی هلند میهمان خود تیم جبل‌الطارق را با نتیجه ۶ بر صفر در هم کوبید. فیرجیل فن‌دایک در دقیقه ۹، ممفیس دپای دو بار در دقایق ۲۱ و ۳+۴۵ (پنالتی)، دنزل دامفرایس در دقیقه ۴۸، دانویاما در دقیقه ۷۵ و مالن در دقیقه ۸۶ گل‌های این بازی را برای هلند به ثمر رساندند تا این تیم ششمین بردش را کسب کند و با ۱۹ امتیاز صدرنشین جدول بماند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.