آقای زیباکلام! دروغ بزرگ شما را کسی باور نمی‌کند

یک استاد دانشگاه در واکنش به اظهارات اخیر زیباکلام مبنی بر اینکه « همه ما و اصلاح‌طلبان قربانی روحانی هستیم و جهانگیری دکور و هیچ کاره است» تاکید کرد: دکتر! این دروغ بزرگ را کسی باور نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی زارعی عضو هیات علمی دانشگاه در پاسخ به اظهارات صادق زیباکلام مبنی بر اینکه « همه ما و اصلاح طلبان قربانی روحانی هستیم و جهانگیری دکور و هیچ کاره است» نوشت: « دکتر! این دروغ بزرگ را کسی باور نمی‌کند؛ به راستی چه کسی ‎گلادیاتوری بود در نقش ‎کاندیدای پوششیِ مناظرات؟! دولت دست کیست؟ غیر از ‎اصلاح‌طلبان و ‎بروکرات‌های لیبرال؟! اینک ‎مردمگرایان انقلابی ‎راه نجات ‎ایران‌اند».

به گزارش فارس، صادق زیباکلام اخیرا در مصاحبه ای گفته است: « همه ما قربانیان روحانی جدید هستیم که ما را فروخت و با اصولگرایان کنار آمد. آقای جهانگیری هم جزء اولین قربانیان بود. اولین علامت عوض شدن روحانی، نوع رفتاری بود که با جهانگیری داشت. ما همان اول دولت دوم روحانی بود که متوجه شدیم آقای جهانگیری هیچ نقشی در چینش کابینه ندارد. تنها نقش جدی که جهانگیری در دولت دوم روحانی بازی کرد نقش دردناک اعلام دلار ۴۲۰۰ تومانی بود که همه می‌دانیم این تصمیم، تصمیم آقای جهانگیری نبود، بلکه در سطوح بالاتر نظام تصمیم‌گیری شده بود و آقای جهانگیری فقط آن را اعلام کرد.
زیباکلام همچنین در قسمتی از مصاحبه خود تاکید کرده است: « جهانگیری در دولت هیچ کاره است و اگر این تصمیم زمان آقای خاتمی یا هاشمی رفسنجانی گرفته می‌شد که در آن وزرا نقش بیشتری داشتند می‌توانستیم بگوییم معاون اول هم پاسخ گو بوده است. اما در دولت دوم آقای روحانی، جهانگیری بیشتر نقش دکور دارد تا معاون اول!»

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.