آغاز جوایز ویژه خوش حسابی شهرداری گلستان به مودیان

شهردار گلستان گفت: مودیانی که بدهی خود را تسویه کنند، ۲۵ درصد جایزه خوش حسابی می گیرند. به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه؛ شهرداری گلستان به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و فرا رسیدن دهه مبارک فجر با مجوز شورای محترم اسلامی شهر به مودیانی که بدهی خود را تسویه […]

شهردار گلستان گفت: مودیانی که بدهی خود را تسویه کنند، ۲۵ درصد جایزه خوش حسابی می گیرند.

به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه؛ شهرداری گلستان به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و فرا رسیدن دهه مبارک فجر با مجوز شورای محترم اسلامی شهر به مودیانی که بدهی خود را تسویه کنند، جوایز ویژه خوش حسابی اعطا می­ نماید.

در همین راستا بهروز کاویانی شهردار گلستان با بیان اینکه مشارکت شهروندان در پویائی شهر موثر است، اظهار داشت: این جوایز شامل کسانی می شود که در زمان مقرر نسبت به پرداخت بدهی و تسویه حساب خود اقدام نمایند که بیشترین جایزه یعنی ۲۵ درصد شامل مودیانی می شود که تا پایان دی ماه ۱۳۹۴ حساب خود را به صورت کامل تسویه کنند.

شهردار گلستان پرداخت عوارض شهرداری را در اجرای پروژه های عمرانی، خدماتی و رفاهی مهم دانست و افزود: مودیانی که در بهمن ماه، بدهی خود را به طور کامل پرداخت نمایند، ۲۰ درصد و مودیانی که در اسفند ماه سال ۹۴ بدهی خود را تسویه کنند از ۱۵ درصد جایزه خوش حسابی برخوردار می شوند.

جایزه ویژه به مودیانی که بدهی خود را با ارائه چک تقسیط نموده اند از دیگر مواردی بود که مهندس کاویانی به آن اشاره کرد و بیان داشت: جایزه تسویه چکهای با موعد سررسید بعد از تیرماه ۹۵ تا پایان سال؛ ۱۰ درصد، سال ۱۳۹۶؛ ۱۵ درصد، سال ۱۳۹۷؛ ۲۰ درصد و بعد از آن ۲۵ درصد خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.