آغاز به کار درمانگاه خیریه نسیم شهر در آینده نزدیک

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان از آغاز به کار درمانگاه خیریه نسیم شهر در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش بهارستانه،حجت الاسلام و المسلمین سعید اوتارخانی در این رابطه گفت: آغاز درمانگاه 10 تختخوابی نسیم شهر هم‌اکنون در گرو صدور پایان کار توسط شهرداری نسیم شهر است. وی در پاسخ به این […]

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان از آغاز به کار درمانگاه خیریه نسیم شهر در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش بهارستانه،حجت الاسلام و المسلمین سعید اوتارخانی در این رابطه گفت: آغاز درمانگاه 10 تختخوابی نسیم شهر هم‌اکنون در گرو صدور پایان کار توسط شهرداری نسیم شهر است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا هنوز درمانگاه خیریه نسیم شهر راه اندازی نشده است ، گفت: یکی از ثمرات موقوفات این شهرستان، احداث درمانگاه نسیم شهر بود که هم اکنون چند ماه از پایان عملیات اجرایی آن می‌گذرد. اما بنابر پاره‌ای از مشکلات متاسفانه راه‌اندازی این درمانگاه به تاخیر افتاده است.

این مسئول اضافه کرد: با توجه به اینکه بخش درمانی آن از دست اداره اوقاف خارج است و باید به بخش خصوصی واگذار گردد، این موضوع نیازمند صدور پایان کار از سوی شهرداری نسیم شهر است که قرار شده است پس از رفع برخی از مشکلات فنی این پروژه توسط شهرداری در اولین فرصت پایان‌ کار این پروژه صادر گردد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به تعامل شهرداری نسیم شهر در خصوص اظهار داشت : متاسفانه در گذشته علی رغم پیگیری‌های این مجموعه، شهرداری هیچ اقدامی جدی نسبت به صدور پایان کار این مجتمع درمانی و تجاری نداشته است که امیدواریم مدیریت جدید شهرداری بنابر توافقات صورت گرفته هر چه سریع‌تر اقدامات لازم را در این راستا انجام دهد تا مردم فهیم نسیم‌شهر طعم خوش خدمت بچشند.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان بهارستان تاکید کرد : تاخیر در صدور پایان کار این درمانگاه، ماهانه ده‌ها میلیون ریال برای موقوفات شهرستان ضرر و زیان بردارد. به ویژه در بحث درمانی که از نیازهای اصلی مردم این منطقه محسوب می‌شود.

منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.